şükela:  tümü | bugün
 • gülben ergenin 25 şubat'ta mydonose showland'de yeni albümünü tanıtacağı gösterinin afişindeki sözcük. muhtemelen albümünün ismi.
 • ucacaksın ucacaksın havalara ucacaksın seklinde devam eden ayın 25 i gecesi mydonose showland de tanıtımı gerceklesitrilecek olan gulben ergenin yeni albumunun cıkıs parcası. oldukca sevimli olan bu parcanın tanıtımı icin madonna ve michael jackson abimize danscı olarak eslik etmis amerikalı bir baska abimizi de oraya gidenler izleyecektir. efendim bir on bilgi vermek gerekirse gulben karısı bu galada sahnede ucarak bir show yapacak boylece parcası ile de butunlesecektir
 • bir gülben ergen atasözü.
 • ucacaksın

  sen tesadüf değilsin ki
  seni bana yazan kader değil mi
  bir gecede hayatım değişti
  ele avuca sığmadı kalbim delirdi

  senle yaşamak işstiyorum
  senle yaşlanmak istiyorum
  söz veriyorum aşkım sana
  pişman olmayacaksın

  uçacaksın
  uçacaksın
  havalara uçacaksın
  ayağını yerden kesicem senin
  kalbime konacaksın

  söz - müzik: sehrazat
  düzenleme : taşkın sabah

  gülben ergenin "uçacaksın" albümünden
 • (bkz: öleceksin)
 • bir havayolu şirketi sloganı gibi...
  gülben ergen havayolları
 • gerçekten akıllara zarar bir afişi olan çalışmanın adıdır. uçacaksın yazısı bir nevi sms karakteriyle yazılmış, günümüzün modern dünyasına, mesajlaşmalara, teknolojiye el sallanmıştır. hemen alttaki fotoğrafta kulaktan buruna uzanan hızma gibi oldukça bambaşka bir aksesuar vardır. eser el yazısı fontu gibi yazılmış gülben ergen imzasıyla süslenmiş, kelebek at sikine böylece konmuştur*.

  ama yine de afişinden beteri gülben hanım'ın sahne şovu sırasında uçarken kask takmasıdır. bugüne kadar bir sürü popstar, rockstar ve hatta hokkabaz* defaatle sahnede uçtuğu halde, kafasına kask takanı olmamıştır. bu nasıl şov anlayışıdır, nasıl bir seyirciyi salak yerine koymaktır, belli değildir.

  gülben hanım'a yakın bir arkadaşının böyle bir durumun tarihi türk filmlerinde kahramanın kolunda kol saati görmekten hiçbir farkı olmadığını çıtlatması farzdır, aksi takdirde gülmekten artık çatlayacağızdır.
 • mydonose showland tanıtım konserinin fotoğraflarından görüldüğü kadarıyla sevgilisi mustafa erdoğanın dansçısı perit yançatoral da gösteride yer almış hatun kişisi....