şükela:  tümü | bugün soru sor
10 entry daha
  • geçen sene yaz tatili için uçak biletlerinin pahalılığından dolayı bodrum'a 12 saatlik otobüs yolculuğu ile gittik. fakat boyumun az uzun oluşu, rahatsız koltuklar ve hanım rahat etsin diye onu dürüm yapıp bi o yana bi bu yana yatırışımdan dolayı benim için tam bir eziyetti.

tatilin son günlerine doğru beni bir 12 saat korkusu basmaya başladı ki sormayın, ama nişanlım hanım bir super girl bir captan marvel edasıyla masaya yumruğunu vurup "uçakla gideceğiz" demesiyle aldı beni bir heyecan. keşke orada bi villian olsaydım da ona karşı koysaydım.

uçak ile yolculuğumuz tam 90 dakika sürdü. yani hayatımın derbisiydi aq. kah koala misali koluna tutundum -sevgilime buradan sevgiler- kah uçağın fırıl fırıl kıvrılan kanadına bakıp ateizmden müslümanlığa geçiş yaptım, kah kesici bir alet arayıp intihar etmek istedim oracıkta. velhasıl kelam iyi kötü o günü atlattık. bir daha mı? ancak çok sarhoş olursam...

bazı geceler canım çok sıkılınca tatil planı yaparım, e bu sene de balayı var malumunuz. fakat bu sefer tatilden önce tabii ki uçak fiyatlarını kontrol ettim. hanımı uçakla gönderip ben arkadan otobüsle gidicem :):):):):)

not: çocukken hep süperkahraman olduğumu ve uçtuğum hayal ederdim, allahtan gerçek değil. düşünsene uçan bi kahraman seni kurtarmaya geliyor ama gelene kadar altına yapmış korkudan falan.