şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: başlık başa şeyolmuş

  kadının biraz hakkı var gibi görünüyor. tuvalete gidebilir miyim diye sordum hayır dediler bik bik diyor da. o telefon olayını napıcaz bacım? teksas verelim zagor verelim oku istersen bi yandan...

  edit: biz de burada periskop açıkken osuran hatuna kızıyoruz. valla sabire'yi alın öpün başınıza koyun lan. en azından uyurken osuruyor(muş).
 • pasif direnişte bulunmuş olan kadındır.
  tolstoy'un gandi'nin 21.yy'da vücut bulmuş halidir.
 • bi galon işemiş amk.iyide kokpite kadar nasıl gitmiş?
 • yarmış kadındır.
  sordum hayır dediler ben de buraya yaptım diyor kısaca.
  yalnız işeyen kadına kızan görevlinin ingilizcesi gerçekten çok güzel, kraliçe soyundan olabilir(bkz: swh)
 • kıçıkırık hostesler kemer ışığı yanıyor diye tuvaletleri kilitleyip sokmadılar büyük ihtimalle. halbuki o kilitler dışardan da açılıyordu, kendini rezil etmesine gerek yoktu. en kötü altıma işeyeceğim aç şunu dese açarlardı. son tahlilde %51 haklı bulduğum kadındır. zira tuvalete gitme hakkını kullanmak isteyen bir yetişkini engelleyemezsin, risk ona aittir. konuşmayı da internet üzerinden yapıyor olabilir. polis molis diyor zaten avukatıyla konuşuyordur belki de.
 • kuralların yolcuyu korumak için konduğunu ve hosteslerin orada bu kuralları uygulatmak için bulunduğu gerçeğini görmeyi reddedip ortalığa pisleyen bir insanı %51 haklı bulan bireyleri görmemizi sağlamış olan olaydır.

  edit: aşağıda kuralcı olarak nitelendirilmişiz, polis emniyet şeritini kullanıyor diye sen de mi kullanıyorsun? orada yolcuya bir zarar geldiğinde bunun sorumluluğunu sen değil oradaki hostes veriyor, kemerler yanıyordu neden oturtmadın diye, 40 yaşındaki kadın 24 saatlik zaman diliminde kendini ayarlayamayıp eğer kendi çişini son alçalma olan 15 dk'ya getirebiliyorsa bu da kimsenin ayıbı değildir. hastalık durumu varsa özrümü diler ve susmasını da bilirim.
 • yahu ne yolcuyu koruması? bu kurallar bir tek yolcuya mı işliyor? hostes risk alıp yürüyebiliyorsa yolcu da risk alıp tuvalete gidebilir. kuralların bozulmak için konduğunu bilmeyen kurala tapıcıların bu kadını haksız bulmasına şaşırmamak gerek tabii ama yine de sormadan edemiyor insan; ne yapsaydı içeri doğru mu işeseydi?