• ucagim ben ama satılık değilim.
  • önce park sorununu çözün, uçak alması kolay iş.
  • motoruna iyice baktırın bide kuyruk numarasını 5664'e mesaj atın.
  • kaportacı amcanız veya dayınız varsa arayın, bakmaya onunla gidin. bazıları boyası çiziği yok diyor, tavan boyalı çıkıyor. taklaya gelmeyin.
  • daha fazla koltuk için bombardier global 8000 tercih edilebilir. böylelikle kullanılmadigi zaman ticari ucuslar icin kiraya verilebilir.
  • ciddi ciddi almayı düsünenlere tavsiyeler:
    -eger daha önce bu konuda tecrübeniz yoksa ucagi siz degil, broker alsin. cünkü pek cok detayi var
    -bakim kayitlari bir ucagin en önemli dökümantasyonlari. eger ucuz ama bakimlari gecmiş bir ucak alirsaniz, sivil havacilik kurallari geregi ucugunuz groun edilir, ucurulmaz
    -hangar için ayri bir ücreti ayrica hesaba katin
    -arabalardaki mtv gibi ucaklarda da vergiler var ve haliyle çok yüksek
    -pilotluk lisansiniz yoksa, on-call pilot kiralayabilirsiniz ya da bu hizmeti veren şirketlerle anlasip onlarin sizi ucurmasini saglayabilirsiniz
  • kanatları olsun.
  • burda uçak alacak konumda olduğunu düşünen yazar varsa zaten çok önceden uçmaya başlamıştır dedirten başlık... rotaya da gerek yok. otomotik pilota gider.
  • elimde solotürk giydirmeli iki adet f-16 block 30 var. buraya fiyat yazmayayım ciddi alıcılar ulaşırsa özelden fiyat konuşuruz. ikisini birden almak isteyene güzellik düşünürüz. dosta gider. uçakların ikisi de tertemiz. şuraya fotoğraflarını da bırakayım:

f-16
  • daha fazla mudahele etmek istiyorum diyenler icin (bkz: boeing), ucak kendisi ucsun ben gokyuzunu seyredeyim diyenler icin (bkz: airbus)
hesabın var mı? giriş yap