şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugüne kadar 300 kez uçtuysam, en az 100 tanesinde bu tip vardı.

  bunlar genelde ince bacaklı, şort tişört kombinli ve sırt çantalı genç erkekler oluyor. ancak her zaman değil tabii, bazen kısa sarı saçlı, kırmızı ceketli chp kadın kolları teyzeleri de topluca hamle yapabiliyor.

  hayır bu tip tek başına öne koşsa iyi, tüm uçak galeyana geliyor. “of lan inemeyeceğiz kalk kız kalk” modu hakim oluyor uçakta, baş üstü bagajları açılıyor, insanlar koridora dökülüyor. yani benim umrumda değil ne yaparsanız yapın ama bu manyaklığa gerek var mı? sanki kapılar açılmadan inebilecek misin?

  hadi diyelim ki en önden inmek için yaptın bunu, lan oğlum dünyayı kurtarmaya gidiyorsun da planlanan sürenin 8 saniye gerisinde misin ne bu acele? dangalağın tek amacı terminale kendisini birkaç saniye önce atabilmek, koca uçakta kaosa neden oluyor.

  ayrıca kendisine de zarar. bu pist babanın çiftliği değil ki yani başka uçaklar, yer araçları falan var. yoluna bir şey çıkınca duruyor uçak, sen de kafanı gözünü yarıyorsun.

  biraz önce benzer durum yaşadım da oradan aklıma geldi. iş öyle bir hal aldı ki pilot taksiyi yarıda kesip “oturmazsanız devam etmeyeceğim” diye anons yaptı. ayıp lan ayıp, bi insan olmayı öğrenemediniz. tamam sakinim şimdi sigara içince iyi geldi. siz içmeyin ama iyi bir şey değil.