• atar yapan magandalık yapana haksız olana birden fazla kişi engel olmaya kalkınca haksızı tutmak gibi bir huyu var bizim milletin. adam barzo adam hödük. adamın ensesinin kalın olması avrupa görmüş olması bir şey ifade etmiyor. eşeklik bakii. hem gücü yettiği ile üstelik uçakta kavga etmeye kalkıyo. başkaları kulaklarından tutup s..ip attılar diye haksız mı olacaklar. aferin onlara.
  • kavgayı kavga yapan arkadaki teyzenin wiyuuh wiyaah efektidir. teyze olmasa kavga pek bir şeye benzemiyor yani.
  • öncesini bilmiyorum ama böyle bağıran adam %99 ihtimalle haksızdır.
  • bu mudur erkeklik? bu mudur delikanlılık? bir adama kaç kişi dalmışlar dövmüşler yuhhajajajjahhhahahaha

"nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" vecizesinin gerçekleştiği olay

edit: ilk satırlarda geçen "erkeklik" "delikanlılık" kelimelerinin bir üst entry ile daşşak geçmek için ironi içerdiğini anlamayan dallama yazarlara selam olsun...

dallamedit : içimin yağlarını eriten görüntülere sahne olan olay
  • bana böyle haberlerle gelin ya. içimin yağları eridi.

1 orospu çocuğu haric entry yazanların hepsini beğendim. o 1 kişi kendini nasıl biliyor ahaha.
  • gayet adil bir dayaktır. 10-1 falan değildir.
    yan koltuktan kalkan hasan tahsin zaten 2 vuruşta çomar kardeşimizi kadrajdan çıkarmış. sonradan gelenler ünitenin alt başlıkları konusunda eğitimi tamamlamış.
  • bir kişiye on kişi dalmak erkeklik değilmiş. sizin cinsiyetçiliğinizi ayrı, delikanlılık anlayışınızı ayrı seveyim. teke tek kavga etmek mi delikanlılık? o zaman ben diyelim dünya mma şampiyonuyum, teke tekte hepinizi dövebilirim, hepiniz bundan sonra benimkini yalayacaksınız. çünkü en delikanlı benim. te allam...

ilk müdahaleyi yapan, arkadan kafakola alarak fitili ateşleyen o siyahlı arkadaş var ya, hah işte, o sözlükte sık sık gördüğümüz "ah ulan bunlar bana niye denk gelmiyor, hiç bana denk gelmiyor" diye sitem eden yazarlarla aynı cenahtan. arkadaşa denk gelmiş, fırsatı değerlendirmiş. keşke biraz da çükünden tutup acil çıkış kapısından sallandırsalarmış.

tanım: linç kültüründen ne kadar nefret etsem de içimin yağlarını eriten dayak.
  • yaptığı atara karşılık gelince viyak viyak viyaklayan çomarın yediği dayaktır.

yok öyle "ama bire on girdiler ühühü". önce adam olacaksın.
  • nedeni neydi acaba da dayak yedi bilmiyorum, videodan bir bok anlamak mümkün değil ama zaten o tipten ötürü hiçbir şey yapmasa altı ayı var. insanların karakteri tipten çok iyi anlaşılıyor lan. yakışıklılık çirkinlik değil dediğim şey siz beni anladınız bence. belki bu olayda bir suçu yoktu dayak yiyenin ama geçmişte dayağı hak edip de yemediği çok olmuş bir tipe benzediğinden afiyet olsun demekten kendimi alamıyorum adfgdlshs.
  • ya ben birşeyi anlamadim. döven adamlarin hepsi mi vücut gelistirmeci? baya ayi gibi adamlar yani. comar epey talihsizmis.
hesabın var mı? giriş yap