şükela:  tümü | bugün
  • uçak korkum var ayağına yatılıp, elini tutmanın, sarılmanın, olmadık yerlerini mıncıklamanın tabiki de hayvanlık olacağı güzel kız. yada baktın uçak düşüyor hafız, hiçbirşeyin önemi kalmamış, tutcan hatunu böyle yumul...ee..şey neyse yanında efendi gibi oturulması gereken hatundur.
    (bkz: sabaha karsi girilen entrylerin kalitesizligi)
  • moskova'dan istanbul'a dönüşümde gerçekleşmiş olaydır. bahsi geçen kız, 1.80 boylarında sarışın, hafif balık eti ve iddialı giyinmişti. (kartvizitine göre) kaspersky'nin avusturalyalı test mühendisi olup (söylediğine göre) alman nişanlısı ile çeşme'ye buluşmaya gitmekteydi. tabii kurulabilen muhabbet bilgisayar yazılımları ve virüsler üzerine olmuş, bu konularda sıkıntıya düşüldüğünde aranabilecek bir arkadaş kazanılmıştır.
  • pek hoş pek şeker olur da dikkat edin, kasmayın, stres yapmayın ki uçakta güzel bir kızın yanında osurmak ile neticelenmesin. netekim sphincter strese gerginliğe duyarlı bir kastır.
  • uzun mesafeli bir ucusta basima geldi, dirdirdan baska hayrini gormedim. allah muhafaza.
  • bindiğiniz uçak düşerse güzel kızın bir boka yaramayacağı yolculuk biçimi.
  • online check-in ve ücretli (güzel) koltuk seçme işlemlerinde bulunması gereken alternatif.

kaç paraysa veririm be hacı
  • adamı yoldan çıkarır. 2006 senesinde antalya'dan istanbul'a fashion tv'nin mankenleri ile uçmuştum. çekimden mi dönüyolarmış neymiş kaptan inicez diye anons yaptığında ilk aklıma gelen uçağı kaçırmak olmuştu...
  • sacma sapan sebepler yuzunden bu ruya gibi kizla tek kelime konu$(a)mamanin neden oldugu yaranin seneler sonra bile ayni $iddetle sancimasi, sanirim boyle bir durumun nasil degerlendirilmesi gerektigi hususundaki hislerimi anla$ilir kilmaya yeter.

thy, istanbul ataturk - izmir adnan menderes ak$am seferlerinden biri, 2003 $ubat ba$lari, elinde tipla ilgili bir kitap, konu$mak icin arada bana gulumseyen fakat benim bunu anlamamak icin resmen caba sarf ettigim, bu ugurda e$$ekligin, hayvanligin kitabini yazdigim guzel kiz. bir gun belki yine yan yana otururuz umuduyla ya$iyorum, haberin olsun.