• kenarda ben varsam şanslısınız. orta koltuktakinin rahat etmesi için sağındaysam sol, solundaysam sağ kol dayama aparatını bırakırım, kullanmam. ben bunu yapıyorum. ama orta koltukta bensem ellerim böğrümde kalıyorum. hani "karma" nerde "ne ekersen onu biçersin ?"!
  • an itibariyle acı çektiğim durum. kollar benim hakkım ama iki tarafımdaki kişiler de koydular kollarını. ben de koydum inadımdan

halaya başlıcaz
  • en nefret ettiğim olay. misafirlikte babamın dizinde oturuyormuş gibi bir tedirginlik yaşıyoruz.
  • zorunda kalmadıkça seçmem ama başka şansım yoksa daha ilk oturuşta kolçakları indiri. kollarımı hafifçe dayar ve yanımdakilerin benim alanıma girmesini engellerim. bu kolçaklar benimdir ortada ezildiğime göre. cam kenarındaki daya burnunu camı izle bulutları. koridordaki ise kolunu bacağını sarkıt koridora derim kısaca.
  • tek uçuyorsanız kolçaklardan hangisi sizin belirsizliği yüzünden gergin gergin yolculuk sebebidir.
  • haftaya oğlumla beraber 2 kez gerçekleştireceğim hadise.
  • geniş gövdeli, çift koridorlu bir uçakta gerçekleştiriliyorsa bünyeye verdiği rahatsızlığı iki katına çıkaran eylem.
hesabın var mı? giriş yap