şükela:  tümü | bugün
 • her seferinde agizlarinin ortasina vurasim geliyor bu tiplerin, bir de genelde gevsek, yavsak hareketler gozlenir bu arkadaşlarda.
 • dünyanın özetidir. sen istediğin kadar duyarlı ol, bu gerizekalılarla aynı uçaktasın, düşünce beraber düşüyorsun.
 • uçakta telefonu kapatmanın gerçek sebebini araştırmadan itaat eden tiplerin üçüncü kuru maymunu oynayarak yerin dibine sokmaya çalıştığı tiplerdir. bazı amipler tarafından boş sebeplerden yumruklanmayı da umursamıyordur. zira kalkış ve inişte telefonu kapatmanın tek gerekliliği etrafta ışık yayan cisim olmamasının gerekmesidir zira düşme anında insanların gözlerinin karanlığa alışık olması gerekir. bunun dışında uçak firmalarının güvenlik konusunu kötüye kullanıp ısrarla telefonları kapattırmaya çalışmasının tek sebebi de uçakta yüksek sesle telefonla konuşan tiplerin çok sinir bozucu olması. bunu önlemek için işi abartıp telefonları kapattırıyorlar.
 • uçak modunda oyun oynadığı sürece kendince haklı, olası bir kırım durumunda ise elindeki telefon kendi ya da kendiyle birlikte birkaç kişinin de götüne girebileceğinden dolayı haksız uygulama. olası bir kırım durumunda dert edilecekler listesinde en son sıralardan biri açık konumda olan cep telefonu olacağı için çok da endişe edilmemesi gerek.

  esas endişe edilmesi gerekilen mevzu kuralın neden konduğu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmadığı halde sırf konulduğu için uygulamak ve uygulatmak için canını dişine takan kraldan çok kralcı tipler bana kalırsa.
 • eğer gücünüz yetecek, tokatlıyabileceğiniz biriyse kapat lan telefonunu dersiniz. ama mıymıntı bir şekilde açıklama yapmak bilemiyorum eziklik gibi. sana gücüm yetmiyor hadi kapatsana telefonunu yasakmış demek komik bir durum. bu ülkede orman kanunları geçerli siz hala anlayamadınız mı? hem uçak modu bir işe yaramıyorsa neden var o da ilginç.
 • ciddi yaptırımlar uygulanması gereken kişidir. 300-400 kişinin hayatı ile oynamak bu kadar ucuz değildir.
 • uçakta cep telefonu kullanımının gürültü kirliliği dışında (o da ne kadar olabilir tahmin edin) herhangi bir rahatsızlığa veya tehlikeli duruma neden olmadığını bilen insandır. hostesler, pilotlar bile kapatmıyor.
 • bir çoğu neden telefonun kapatılması gerektiğini bilmeyen tiplerdir ve bilmediği bir bok için sırf “amannn siktir et” mantığıyla hareket edeceğinden ağzına kürekle vurasım gelir.

  bir sik yasaksa yasaktır. havadasın aq tehlike oluşturacak herhangi bir şeye “%1 ihtimal bile olsa” dikkat edeceksin sayın aq malı.

  senin sikik hayatın değersiz olabilir ama kalan 200 yolcuyu düşünmek zorundasın sayın embesil. 1-2 saat o telefona bakmazsan ölürsün aq.

  hayır çok anlıyorlarmış gibi “sorun olmaz” demezler mi.. sana pencereyi de uçak düşerse etrafı seyredersin diye açtırıyorlar zaten