• her seferinde agizlarinin ortasina vurasim geliyor bu tiplerin, bir de genelde gevsek, yavsak hareketler gozlenir bu arkadaşlarda.
  • dünyanın özetidir. sen istediğin kadar duyarlı ol, bu gerizekalılarla aynı uçaktasın, düşünce beraber düşüyorsun.
  • uçak modunda oyun oynadığı sürece kendince haklı, olası bir kırım durumunda ise elindeki telefon kendi ya da kendiyle birlikte birkaç kişinin de götüne girebileceğinden dolayı haksız uygulama. olası bir kırım durumunda dert edilecekler listesinde en son sıralardan biri açık konumda olan cep telefonu olacağı için çok da endişe edilmemesi gerek.

esas endişe edilmesi gerekilen mevzu kuralın neden konduğu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmadığı halde sırf konulduğu için uygulamak ve uygulatmak için canını dişine takan kraldan çok kralcı tipler bana kalırsa.
  • eğer gücünüz yetecek, tokatlıyabileceğiniz biriyse kapat lan telefonunu dersiniz. ama mıymıntı bir şekilde açıklama yapmak bilemiyorum eziklik gibi. sana gücüm yetmiyor hadi kapatsana telefonunu yasakmış demek komik bir durum. bu ülkede orman kanunları geçerli siz hala anlayamadınız mı? hem uçak modu bir işe yaramıyorsa neden var o da ilginç.
  • ciddi yaptırımlar uygulanması gereken kişidir. 300-400 kişinin hayatı ile oynamak bu kadar ucuz değildir.
  • uçakta cep telefonu kullanımının gürültü kirliliği dışında (o da ne kadar olabilir tahmin edin) herhangi bir rahatsızlığa veya tehlikeli duruma neden olmadığını bilen insandır. hostesler, pilotlar bile kapatmıyor.
  • anlamış değilim bu paradoksu. madem bu telefonu uçak hareket halinde iken kullanmak tehlikelidir, kullanmayın manyetik alan, uçağın sistemlerine zarar verip koskoca kuşu düşürme riski var diyorsunuz. telefonları uçak aprona inene kadar kimseye vermeyin. böyle bir durumu herhalde bütün hava yolu şirketleri talimatlarına koyula bilinir. siz 50 cc üzeri sıvılara,cep çakılarına istisnasız el koyabiliyorsunuz.demek ki durum o kadar ciddi değilmiş ki cep telefonlarına el koymuyorsunuz.şimdi burada şöyle bir soruda akıllara gelebilir.sen medeni gösterge gereği bu kurala uy diyebilirsiniz.peki kötü niyetli bir hava korsanı uyar mı? ha ben şahsen kendim uçağa girmeden telefonumu uçuş moduna alırım ta ki yolculuk bitene kadar. bende ayrıca uçakta telefon görüşmesi yapanlara veya kalkış veya iniş esnasında ayakta kalmayı marifet sanan geri zekalı tayfasına bende kıllanırım.bazen onlar için şöyle bir uygulama olmasını dilerdim; yanlış hareket yapan pasinger e, koltuğu ile uçaktan ayıran bir sistemin olmasını tüm kalbimle diliyorum. bu iş hava yolu şirketlerinin düşünmesi gereken bir iştir sen sadece kendi durumun ile ilgili bir önlem alabilirsin.
  • uçakta telefonları kapatın diye anons yapıldıysa ske ske kapatacaksın telefonu. kendince ürettiğin her teori, her çıkış yolu senin kekoluğunun işaretidir, başka bir şey değil. orada bir kural varsa ve sen o kuralı beğenmiyorsan uçağa binmeyeceksin. bik bik bik artizlik yapmayacaksın.
hesabın var mı? giriş yap