şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok uzun zamandır takip ettiğim instagram insanı; eskinin araba dergisi editörü, şimdinin gezgini, gurmesi, fasa fisosu.

  ancak kendisini bu akşam itibariyle takip etmeyi bıraktım. epeydir reklama çok batırmıştı hesabını, ama idare ediyorduk bi şekilde. ancak bu akşam, hayatımda yediğim belki de en iğrenç döneri yapmakta olan usta dönerci’den reklam aldığını ve işletmeyi öve öve bitiremediğini görünce yeter dedim.

  burayı okuyacaksın elbet uçak yolcusu bey. tab gıda sana ne kadar para bayıldı bilmiyorum ama, benim gibi birçok insan samimiyetin, eğlendirici ve bilgilendirici üslubun yüzünden takip etti seni.

  5. sınıf leş bir dönerciyi pilavlı dürüm yaptı diye şakşaklaman için değil.

  edit: imla düzeltmeleri.
 • fotoşopun ölçüsünü kaçırmış bir fenomen.
  arkadaşım, ya örümcek adamın kuzenisin, ya da parmakların -başparmak hariç- 25 santim uzunluğunda.
  bizle de paylaşır mısın bu sırrı.

  https://www.instagram.com/p/biexc2enyov/
 • yaptigi isleri yillardir severek takip ederim. seneler once kendi arabami dergisine cikarirken cok muhabbetimiz olmustu. 10 numara bir insan kendisi. simdilerde instagramda cok guzel isler yapiyor. motor ve araba hastasi, yardimsever iyi insan :)
 • kendini beğenmişin tekidir. yorum yapinca beğenmez siler, işine gelmeyen yorumu kaldırır, engeller her şeyi en iyi ben bilirim zanneder.

  2-3 gün bir yerde kalıp saçma sapan yorumlar yapamazsınız. bilmediğiniz konuda fikriniz varsa kendinize saklayınız.

  sponsorlarınız kaçar diye taraflı yorum yapacaksanız bu işi bırakın.
 • reklamlarından artık resmen gınağı geldi. haftada bir şeraf restaurant’ın reklamını yapar. arabasını sponsorla reklam üzerinden tamir ettirir. bugün de yine sponsor üzerinden motor almış. yine reklam yine reklam. bıktım ya. takibi bırakıyorum.

  edit: şimdi de aldığı yeni motorunu yıkama ve kaplamacı sponsoruna getirdi. yine reklam.