şükela:  tümü | bugün
  • babalık konusunda alanında uzman baba, tecrübenin vücut bulmuş hali. çocuk yapmak ve büyütmek konusundaki aklına takılan herşeyi blogunda kendisine danışabilirsiniz.

mükemmel baba, mükemmel eş, mükemmel adam.
  • basta sempatık bir baba gibi gelmisti, ama bir suredir esiyle beraber ne kadar mükemmel olduklarini anlatip duruyorlar. itici bir hesap olmaya basladi.
  • çok mesaj kaygılı ve yapmacık olmasa anlatacak güzel şeyleri olan blogger... son dönemde eşi ile birlikte doğallıktan uzaklaştılar, takip etmek keyif vermemeye başladı.
  • kadinlarin begenisini kazanmak takla atan sosyal hesapçı. ben böyle bir meriç görmedim.
  • paylaşımlarını çok beğeniyorum zaten beğenmesem neden takip edeyim :) biraz eleştirel yaklaşılmış yukarıda ama gayet iyi olduğunu düşünüyorum. kendisi uçak mühendisi aynı zamanda bende mühendisim meslektaş sayılırız seviyoruz kendisini ??
  • çocuğu sayesinde prim yapan, bunu çok normalmiş gibi lanse eden instagram ünlüsüdür. kafası çalışan, eğlenceli biri gibiydi başta. oysa bambaşka illa anlatacak şeyleri vardır, belki yola da böyle çıkmıştır ama şu anda tüm o çcouk sebebi ile ünlü olan havuzdan bir tanesi.
  • eşinin sürekli ay ben insan sevmiyorum , insan sevmiyorum diye bıkbıkladıgı videosuna çok ayıp yazdıgım için eşi beni engellemişti . keşfette tıklayıp bakmak bile zaman kaybı ..
  • bilmemne baba bilmem ne anne gibi çocuk istismarı yapan bir diğer hesap
  • buradaki eleştirilerden kendisine pay çıkarmış baba ama eşi için yapılanlara anlam verememiş. kadının erkeğin uzantısıymış gibi gösterilmesine bozulmuş .siz artık ünlüsünüz. sizi takipçileriniz yarattı . buna hakkınız yok diyesim geliyor . adam sen de tek derdiniz bu olsun
  • eşi ile ayrıldıklarını açıkladılar. yüreğime dert oldu.