şükela:  tümü | bugün
  • 37$ milyon dolarlık yatırımla yakında borsaya girecek olan yeni coin. siteye şimdiden üye olanlara ve onaylı hesap yapanlara 500 ucash hediye ediyor. ayrıca twitter, facebook gibi sosyal medya hesaplarından yapılan beğenilerle 12$ değerinde 900 ucash coin'e kadar çıkabiliyorsunuz.

refli link.

refsiz link

edit : btc-alpha'da işlem gören yeni tokenimiz. tokenleri 5 ucash kesinti ile btc-alpha'ya gönderdim. şu an işlemde hesaba geçer ve binance'ye btc olarak aktarırsam burayı editlerim. 300 ucash kesinti 5 ucash'a düşmüş arkadaşlar.

btc alpha üyelik; refli - refsiz.

arkadaşlar ödememi yaptılar, buradan tüm ucash ailesine teşekkür ediyorum. *
    diğer airdrop ve üyelikle hediye veren tokenler için;

(bkz: altcoin kazanma yöntemleri)
  • fee 300 ucash olan bir coin.

alınıp satılamadığı için fiyatı bu kadar pump yedi.

bedavadan alan herkes mecbur hodl yapıyor.
  • transfer fee 300 ucash ten 5 ucash'e düşürülmüş. hemen yapıştırdım tabii. bakalım ne gelecek.
  • son 24 saatte kazanç %153,84'tür. 1 tanesinin değeri ise $0,170076.
  • kazandığımız ucash tokenleri hesaplarımıza göndererek güzel bir harçlık vermiş token. şu an btc-alpha ve c2xc borsalarında işlem görüyor. btc-alpha'dan paribu hesabıma aktarımı yaptım şu an orası güvenilir durumda. c2xc hakkında bilgi sahibi değilim.

btc-alpha üyelik için;

btc alpha üyelik; refli - refsiz.
  • bir kaç saatte % 257 lik pump yemiş shitcoindir.

edit : şimdi baktım aynı oranda da dump yemiş. :)

ne pis bir dünya lan bu cc dünyası.
  • piyasaya girdiği ilk gün; 1 ucash 0.00003 btc ediyordu yani 0.24$ şu an; yaklaşık olarak 1.5 aylık süreçte 0.00000139 btc yani 0.0127$ kadar geriledi. projeleri ile ilgili hiç ama hiç önemli bir gelişme olmadı. borsaya girişlerinden sonra sürekli olarak gündem kazanılan tokenleri göndermek, ayıklamak oldu ve bu sorunlar ile uğraşırken başka hiç bir şey ile uğraşamadılar. siteleri içerisinde çeviri sistemini dahi aktif edemediler.

kısa süreli bir parlama ile yok olup gitti.
  • piyasalarda şu an 0,00000048 btc (0,003545 $).

1.000 adet vardı.

ilk gün hesabımda ki 240 $ şu an 3,5 $ !!!!!!

mayıs ayını görmez bu. yok olup gider. ytd.
  • önümüzdeki günlerde binance a gireceği söylentisi var yorumlar da gördüm.airdroptan 290 tane gelmişti sosyal medya hesaplarını bağlayınca 180 tane daha geldi.ben satınca fırlar siz de satarsınız swf