şükela:  tümü | bugün
  • şu adama aktroll diyen zihniyet utansın dediğim yazar. sözlüğe katkı sunan iyi yazarlardan.
  • son zamanlarda takibe aldığım yazardır kendileri. yaklaşımlarını, yorumlarını ve verdiği bilgileri ilgiyle takip ediyorum. muhtemelen görüş olarak oldukça ayrıyız kendisiyle ancak bunun bir önemi olduğunu düşünmüyorum.

kendisiyle tanışıklığımız olmayıp, zamanı geldiğinde, girdiği bir entry üzerine "aynen hocam, katılıyorum. çok doğru söylemişsin." mesajı atmak için bekliyorum.

bu arada kendisine aktroll yaftası yapıştıran yazarın -çok ayıp- entry'lerine göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
  • okumayı bilmeyip yazmayı bilen ender canlılardan.
  • sozlukdeki en kaliteli yazarlardan biridir.
    okudugunu anlamayan pardon anlama yeteneği
    olmayan embesilin biride çıkmış troll diyor..
    yaz kardes farkli düşünsemde yararlanırım kıymetli fikirlerinden...saglik diliyorum.
  • özellikle ekonomik krizler hakkında yazdıkları kapsamında takip edilmesi gereken bir yazar; bilhassa da ortalığın cahil kendini bilmez ve trollerden geçilmediği bu zamanda..
  • okuduğum en donanımlı, aklı başında yazarlardan. cahil düşmanı. iflah olmaz bir chp'li izlenimi veriyor. daha çok vakti olsa da daha çok yazsa dediğimdir. yolu açık olsun.
  • 5 senede bok yığınına dönen sözlükte sol frame öncesi adını yazar o ne yazmış diye bakarım. 116 tane takip ettiğim yazar vardı uçmadan evvel. şimdi toplasam 50 ancak. içlerinde en sevdiklerimden birisidir.
    kartallı kazım göndermesi ile 2 damarımı birden fethetti. ben değer bulmadığım için uçurulduktan sonra sözlüğe bilgi amaçlı yazmayı bıraktım. eseni yazıp gerekirse yarısında yolluyorum entrylerimi. umarım o bıkmaz. biz okuruz.