şükela:  tümü | bugün
 • iş bu entry aracılığıyla sürdürülecek olan hizmet. eğlenceli olan başlık* debe'ye girdiği ve tüm gönülsüz psikolojik danışmanlar üstümüze çöktüğü için burada kafa dinleyeceğiz.

  * hizmet karşılıklı gönüllülük esasına dayanır, sayısı ve süresi önceden belirlenmiş seanslardan oluşur.

  * hem konuşmacı hem de dinleyici başvuruları kabul edilmekte olduğundan hizmetten yararlanabilecek kişi sayısı değişkendir ve güncel durum bu yazıda belirtilecektir.

  * can sıkıntısı çeken ya da muhabbet peşinde koşanların başvuruları geçersiz sayılır, ücretli hizmet veren mesleki ve hukuki yetkinlik sahibi süper yararsız kişilere havale edilir.

  * yeni başladığımız için henüz referans verememekteyiz. "ne kaybedicem", "zaten bundan daha kötü olamam" diyecek birileri ilk grupta yer alıp, ilk referanslarımız olma şansına erişebilirler.

  başvurular özel mesaj yoluyla alınacak, gönüllü ve görevli arkadaşlarımız tarafından kısa sürede yanıtlanacaktır.

  ***

  güncel dinleyici/anlatıcı oranları:

  planlanmış: 3/6
  başvuru sürecinde: 1/7

  geçersiz başvuru: 128
 • "neden bedavaya memnuniyetle yapacağım bir iş için para istiyorum? çünkü eğer bir işi iyi yapıyorsan, o işten para almalısın."

  joker -- the dark knight.
 • çağımızın önde gelen sorunları arasında yer alan ve bulaşıcılığı yüksek olduğundan hızla yaygınlaşan yaş takıntısı, kronik can sıkıntısı, çocuğum dahi sendromu, yeni gelin sunum çılgınlığı, interaktif sözlük sendromu ve stalkerlık gibi pek çok patolojide yüksek başarı oranı sahibi gönüllü kadrosunun literatüre bizzat kazandırdığı ve iyileşme garantisi verdiği diğer bozukluklar ise şöyle:

  istanbulluluk
  kronik ergenlik
  gönül adamlığı
  sosyal medya duyarlılığı
  instagram hamaratlığı
  göt-baş senkronizasyonunda bozukluk
  dayanaksız ve yıpratıcı özgüven
  aşırı postmodernite

  modern insan modern insan olalı böyle hizmet görmedi.