şükela:  tümü | bugün
 • hakan peker'in hey george'la,micheal tayfasından borc dilendigi sarkısında ki gibi turk gencligine empoze etmeye kastıgı,erkekler deri ceket giyip motorcu tayfa gibin takılıp dansetcek,kızlarda mini etek giyip ortada dans edip erkek gordu mu salınıcak olayının doruga ulastıgı klibe sahip bi sarkı.hakan peker takım elbise,gozlukle asosyal mantıfonum ben modunda taksiden inip,amerikan filmlerindeki rapci zenciler gibi takılan bi toplulugun arasına dalar,hakan peker amca(abi degil amca )muhattap olmıyım,gormemezlikten gelip yılan gibi sıyrılıyım aralarından diyerek elli kisinin arasından kacmaya kasarken,elemanlar kendisini tutup,ne lan bu kıyafetler ana kuzusu diye hesap sorarken,hakan amcada tum darbe ve iteklemeye ragmen mutlu bi surat ifadesiylen bu sarkıyı soyler.neyse tam bunu serseri moduna sokarlar,zafer peker gelir klibin sonunda takım elbiseylen,ama onun sonunu gostermezler,diklenir cunku o hakan peker'e o,belkide bu yuzden pop degilde fantazi muzik sanatcısı olarak kaldı.
 • ılımlı manyak.
 • doksanların türk pop müziği zirvesi 5 başlığını okurken bu şarkının çalınacağını okudum ve hatırlamak için yotube'da klibine bir göz atayım dedim. klibi istoç'da çekilmiş bunun. bildiğin istoç lan! biz de o zamanlar böyle asi gençlik ortamları falan diye tasvir ediyoduk kafamızda oraları. oysa bu mekan naylon leğen, tencere tava ve bilimum oyuncak satıcısının ikamet ettiği bi yer. teey teey!
 • klibinin bir kısmı bakırköy özgürlük meydanı'nda çekilmişti. ya da ben öyle anımsıyorum. hatta ataköy minibüslerinin oralarda dans falan ediyorlardı böyle çevre halkı ile sinerji kurup.. biz de kös kös dershaneye giderdik o sokaklarda :(
  ayrıca şarkının klibinde hakan peker'e eşlik eden sarışın aslında gerçek sarışın değildi. saçları boyaydı ama o zamanlar beynim simsiyah saçlı birinin sarışın da olabileceğini idrak edemiyordu.
 • bu klipte oynayan sahte sarışın nerelerde yaa? çok sayko hatundu o. hele ki bir sahnede hakan peker'in çenesini okşayacak gibi yapıp zart diye itişi vardır ki allah allah dedirtmiştir. sahte sarışın bile olsa bir kadına hasta olunabileceğini göstermiştir.
 • ''o şekil, bu şekil'' kısımları çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı'daki çağımızın eşofmanlı konfüçyus'una aittir. lakin ki hemen ödensin telifi
 • 90'ların en iyi klibine sahip olan parça.
  hafiften grease tadındadır.
 • klipte oynayan sarı saçlı abla için,

  (bkz: cansel özzengin)
 • cumartesinin köründe dile dolanıp bide gülümsetir

  'o şekil bu şekil huyların var ya
  ona takıldım da öyle kapıldım'

  dın dıdın dıdınn
 • müzikal tadında bir klibe sahip hakan peker şarkısı.
  https://www.youtube.com/watch?v=ptv3meyeimm

  yıl: 1995
  söz: hakan peker / zeynep talu
  müzik: hakan peker / feyyaz kuruş
  düzenleme: feyyaz kuruş
  yönetmen: tayfun dinçer
  senaryo: hakan peker
  koreografi: hakan peker / levent köksal

  klibin çekildiği mekan için:
  (bkz: istoç)