• 17 ekim 2016 istanbul trafiği başlığını görünce aklıma gelen işlev. tam olarak nedir bu köprünün işlevi? istanbul kuzey ormanları'nın imara açılması için yol yapmak mı? zaten 20 milyon'u aşmış bir şehre hala bu tarz yatırımlar yapmak bence hem şehre hem ülkeye ihanettir. bence istanbul'da nüfusu artırabilecek her türlü yatırım şehircilik cinayetidir. üzülüyorum.
  • (bkz: en çok bana soracaksınız)

dünyanın en büyüğü, en uzunu, en genişi vs vs demekle olmuyormuş değil mi? reklamlar bitti, şimdi gerçekler.
  • en büyük işlevi bence 4-5-6 tane de köprü yapılsa bir işe yaramayacağını göstermiş olmasıdır.
  • kamyonların saat sınırlamasının kaldırılıp birinci ve ikinci köprü yollarının trafiğinin iyice tıkanmasını sağlamak.
  • kamyoncu ve otobüsçüyü sikmekten başka bi işe yaradığını düşünmüyorum..
    haa bir de o çevrede büyük inşaat projeleri varsa gizli kapaklı, onlar için yol yapma çalışmasıdır..
  • tabii ki ranttır
    en fazla iki sene içerisinde rivada önce gecekondu villalar ardından villakent göreceğimiz gerçeğidir
    180 bassan bile gideceğin mesafe 20 km'den 50 km'ye çıktığından süre karın olmadığı için s...kerim belasını yakıt param, köprü param cebimde kalır hesabıdır.
    ormanın böğrüne saplı hançerdir
    öte yandan köprünün üzerindeyken insanoğlunun gücünü hissettirdiğinden için bir kıpraşır o ayrı..
  • 2'den geçmeye teşebbüs eden ağır vasıtaları sikmenin yanı sıra. 3. köprü güzergahını rant'a açmaktır. köprü daha hizmete girmeden rant olan araziler çoktaaaan paylaşıldı bile.

badem bıyıklı yandaş müteahitler çok mutlu..
  • kocişlerinin ucuza kapattığı rant arazileri sayesinde trafikte suv kullanarak fink atan bacıları görmemizi sağlamıştır.
  • 2. köprüden geçen kamyonlara kesilen cezanın 500tl'ye çıkarılmasıdır. başka bir sike derman olduğunu göremedik henüz.
hesabın var mı? giriş yap