• bunun bir kitabı var mı sabit bir yerlerde, varsa bilsek. yani bu sebeplerin sıralandığı bir liste varsa, yazarlar ayağını ona göre atar. dasdandik entryler görüyorum, sahiplerini bir müddet izliyorum, gayet de başına bişey gelmeden devam ediyor adam.
    eğer bir listesi yoksa bunun, bilenler bu başlığa yazarak yeni yazarları bilgilendirebilir.
  • hakaret bunlardan biri mi merak ediyorum. örneğin, üstteki yazar gerizekalıdır yazan suser, fikrini belirtmeyi yeterli bulmayıp aksi görüşlü kişilere hakaret ettiği yazarlığına devam edebiliyor mu?
    gittikçe daha fazla görüyorum böyle entryleri. yazarı bir üsttekiyle aynı fikirde değil mesela, altına karşıt fikrini yazmak, eleştirmek ona yetmiyor, belki fikrine mi güvenmiyor, özel hayatındaki ezikliği mi atıyor artık neden bilmiyorum ille öncekine bir hakaret edecek. bunu yapanların büyük kısmı da asıl entryi anlamamış oluyor.
    böyle giderse küfürden hakaretten bilgiye ulaşmak iyice imkansızlaşacak. göz göre göre kaliteyi düşürmek olmuyor mu bu? eminim yazar olmayı bekleyen bir sürü kaliteli insan vardır.
  • 1- başlık açmak,
    2- başka bir yerin haberini olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın. ertesi gün mesajla bildiriyorlar.
hesabın var mı? giriş yap