şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sasirtan bir meraktir.
  • babasinin intikamini almaya calismis
  • genetik araştırmalarının yönünü değiştirebilecek olay.
  • zorla güldüren haberdir. insanların dramına gülmek ayıptır normalde. kızcağız neyi sınadıysa? allah'ım günah yazma tövbe tövbe...
  • haberde düştüğü söyleniyor ama bu görgü tanığı ifadesi ya da başka bir argümanla desteklenmiyor. olayda daha çok babasının ölümüne dayanamamış genç bir kızın aynı yerden intihar girişimi ihtimali daha ağır basmıyor mu? kız 16 yaşındaymış. o yaşlar için bu tür eğilimler de normal sayılabilir..
    bilemedim...
  • trajikomik olaydır.

"bunlar babadan oğla nesil herhalde" deyip şaka yapasım geliyor ama kızın durumu ağırmış, yatıyormuş. bir yandan gülesim geliyor bir yandan üzülüyorum. ilginç bir durum
  • elim ayağım titredi, kanım çekildi çok üzüldüm diyeceğim ama yalan olacak. hiç duyar kasamayacağım demek ki bu insanların yaşamaması gerekiyor.
  • depresyon ve intihar olabilir. hemen de komiklikler şakalar yapmaya çalışmayın amına koyduklarım.
  • yok ya cidden a acaip bir ülke burası. bazen diyorum dev bir kamera şakası nda bilmeden figüranlık mı yapıyoruz.

hadi düşen çocuk intihardan meraka bin türlü sebep olabilir de bi yetkilin aklına gelmedi mi orda tedbir almak. allah şifa versin ne denir ki.
  • trajikomiktir ve anliyoruz ki hicbir guvenlik onlemi alinmamis, korkuluk, parmaklik vs. yapilmamistir.