şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hof tabiki de only victoria's secret.....
  • sevişirken don markasına bakmak ne ki? bakacak onca şey dururken.
  • eminim çok anlayan bir türk erkeğine denk gelmiştir keza benim (bkz: victoria's secret) ın özel bir modeline tonlarca para verip karşılığın da bikini mi giydin içine diye bir tepki almışlığım var . asgari maaşın yarısını sadece o üste vermişim ben ve aldığım cevap bikini mi giydin . tebrikler türk erkekleri , kadınları böyle soğutuyorsunuz .
  • one night takıldığım hatunun o gece sevişmekten kaçınmasından anlamalıydım aslında ama ben iyi niyetle regl olduğunu düşünerekten fazla ısrarcı olmadım. sonuçta 1+1 rezidansımın amerikan mutfaklı odasına gelen ilk kişi değildi ancak son kişi oldu.

evet seks hayatımı bitirdi, kadınlara olan bütün iyi niyetlerim son buldu, artık 1+1 imden çıkıp 3 kişilik öğrenci evine 4üncü oldum, one night bulmak için takıldığım cafe-bistro ların yerine semt kıraathaneleri aldı, nişantaşı'nda değil artık gültepe'de dolaşıyorum, marlboro touch yerine sarma sigaraya başladım.
    o gece karizmama ve sempatikliğime dayanamayıp sevişmeye başlamamızın tahmini 45 inci dakikasında salonda duran muhtemelen pazardan 3 tanesi 10 liraya alınmış seher marka don gözüme ilişti ve birden irkildim, telefon geldi deyip hatunu aceleyle gönderdim ve o gündür bende tık yok, seks hayatımı bitirdi.
    lanet gelsin atom fiziğine de prafasörlüğüne de kuantumuna!!
  • kendisine şiddetle a101 de satılan 3'lü bambu donlardan tavsiye ederim. 5,25 tl idi en son.
  • iç çamaşırının seksisi ucuz olanıdır. hani şu dandik kutular içerisinde satılan "fantezi" şeyleri var ya, onlar candır olm, can...

victoria' s secret ve muadilleri kadınların kadınlar için giyip kuşandığı hadiselerdir. kumaşın kalitesi, kesimin estetiği, dikişin bilmemnesi, kurdele detayı falan erkek milletinden seker gider.

ayrıca mermer gibi bir popoda ucuz kırmızı bir külodun nasıl göründüğünün muhakemesi de bıdıkları aşar.
  • fanteziden anlayan beylerin hemen fark edebileceği hededir. o ucuz kalitesiz kumaşın vermiş olduğu his ile kaliteli kumaşın vermiş olduğu o tendeki ipeksi hissi hemen ayırt edebiliyorum ben şahsen. çok iç gıdıklayıcı bir şey olm.
  • hem ucuz hem de kalitesiz ic camasiri ise giydikleri, saglik problemleri yasama ihtimali olan kadindir.
  • kusurumuza bakmayin her zaman vs ne bileyim la senza giymiyoruz evvela bol ve kareli +50 yas boxerlari degistirmelisiniz sonra tekrar konusuruz
  • one night stand derler ona, bilmedigin ingilizceyi parcalama burda.