şükela:  tümü | bugün
  • arkadaslar ulkenin durumu malum.bir fikri olan varsa nolur bilgilendirsin bizi
  • suriye sınırımıza gelirseniz, siz kaçmak istemeseniz bile sizi kaçırabilirler.
    başınıza bir iş gelmesin diye de size silah ve mühimmat sağlayabilirler.
    yolunuz açık olsun.
  • arkadaşlar amerika vizeniz varsa 2000-3000 civarına san fransisco gidiş bileti alıyorsunuz, geri gelmiyorsunuz.

amerika vizeniz yoksa boşa yazdım.

not:amerika vizem var ben yapmadım.
  • zaten amerika'ya vizeniz varsa, sadece uçak bileti almak yeterli. iyi şartlar hemen kendiliğinden gelişiyor. bizler de amerikaya geldik, havalimanında karşılama, törenler, sonra tutulan eve geçtik, altımıza gmc yukon suv verdiler, sonra beğenmedik 2. gün bmw 5 ile değiştirdik. neyse konu uzun. özellikle san francisco kadar sudan ucuz, güvenilir bir o kadar kiraların sudan ucuz olduğu bir şehirde başlangıç yapmak her baba yiğide nasip olmaz.
    akıl verenleriniz çok olsun. eğer san franciscoya kadar gelip, kerhaneye düşerseniz haber verin, dönüşteki uçak biletinizi ben alırım. senedinizi yırtar, sizi kırk kere hamamda yıkadıktan sonra, topraklarımıza geri gönderirim. namım yürür, siz de esaretten kurtulursunuz. yeşillendirin.