şükela:  tümü | bugün soru sor
124 entry daha
  • laiklik: din ve sebze işlerinin birbirinden ayrılması.
  • laik kelimesini küfür gibi kullanan gerizekalı beyanı. bu tiplerin kurduğu cümlelerin devamını okuma gereği bile duymuyorum. tüm laikler kadar kafanıza taş düşsün inşallah.
  • bunlar nasıl insanlar ki böylesine düşünce yoksunu ahmaklıkları bu kadar cesurca ifade edebiliyorlar. ciddi ciddi şunu yazabilen geri zekalının insanlığından şüphe etmemek mümkün mü?

zannedersin ki laik kesim sadece ülkenin kaymak tabakasından ibaret. birkaç liralık fark için insanları saatlerce kuyrukta bekleten düzeni değilde laik kesimi eleştirmek için tek hücreli bir acaip ül mahlukat olmak gerekiyor herhalde. hayret etmemek elde değil
  • maksat ucuza sebze satmak değil, maksat bu ekonomik durum için suçlu yaratmak. bu suçlular da hal esnafı ve pazarcı.
  • din ve devlet islerini birbirinden ayirmak suretiyle ucuza sebze dagitilmasina kuduruyorum.
    (bkz: gokhan dabak)
  • once ellerinden kepceyle al, sonra cay kasigi ile ver sana duacı olsunlar.
  • laiklik = ucuza sebze dağıtılıyor diye kurdurmak.
    adamlar, devlet şeker mi üretirmiş diyip fabrikaları satıyorlar ama manavlık yapıyorlar. ilginç kafa.
  • m.ö. 1243 yilinda tüp kuyrugu vardi, ikinci dünya savasi varkene hainler savas olasiligi yüzünden bugday stokladi diye hav hav havlayan comarin kalplerini kirmislardir.
  • gitgide küfürsüz yazamadığım gibi küfürsüz okuyamaz da oldum. laiklik baya kalın kökü olan bol yapraklı belirin damarlısgdvbb.. bi bitin aq hala neyin telaşındasınız!!!?!! durumun ehemmiyetinin bi tel ebeniz mi farkında!! töövbeestt!!.
  • düşük zekalı olduğunu idrak etmek zor olmasa gerek. solcu mu kemalist mi özgürlükçü mü ne .ik olduğu belli olmayan gezizekalı hareketleri göstermektedir.
16 entry daha