şükela:  tümü | bugün
  • internet tarifelerini anlatmak için telefonuma mesaj atan kuruluş. ancak isimden ciddi şekilde kaybediyorlar. görür görmez istemsizce ucuz etin yahnisi dedim.
  • gün içinde ev interneti için bana mesaj atan firma. mesajda yazan numarayı arayıp, internet sitelerinin olmadığını ve daha önce adlarını duymadığımı belirttim, telefondaki kişi bana d-smart adı altında çalıştıklarını aktardı, teyit edebilir misiniz diye sorduğumda ise bana telefon numaralarını sorgulatabileceğim söylendi.açıkçası ne için mesaj atıldı anlamadım, zaten d-smart ile 2 senelik üyeliğim (hem internet hem televizyon) devam ediyor, eğer d-smart çatısı altında iseler bunu bilmeleri gerekmez miydi?
  • türk telekom bu ülkenin iletişim tekelidir. en büyük oyuncu olduğu gibi, oyunun kurallarını koyan firmadır da.

diğer tüm internet sağlayıcılar türk telekom'dan aldıkları fiyatla kullanıcıya internet hizmeti veriyor. yani size sağlayabilecekleri ucuzluk belli bir sınıra kadar mümkün. öyle afaki indirimler falan almanız mümkün değil. hele ki d-smart gibi internet hizmetini bir başka sağlayıcı* üzerinden alıp satan bir kuruluşun çok ucuza internet bağlantısı satması imkansız. o nedenle ucuznet vb. dolandırıcılıklara aldanmamakta fayda var.

ha uygun fiyata internet sağlayan firmalar var. hepsi de belli iletişim numaraları olan, bilinen firmalar. bunlar arasında turknet gibi görece düzgün hizmet verenler olduğu gibi, netspeed gibi dükkandan hallice, para tuzağı işletmeler de mevcut. seçim senin..
  • ya turk.net ya da millenicom cagri merkezinde calisanlarindan herhangi birilerinin bunlara data aktardigini dusunuyorum, daha dun turk.net'i aradim abone olmak istedigimi soyledim bugun 2 tane sms geldi bunlardan ardi ardina. numarami nereden buldun, abone olmak istedigimi nereden biliyorsun da sms gonderdin dimi?
  • sürekli bana sms atan ve defalarca iptal etmeme rağmen devam eden dangalak şirket.yeter be.atmayın artık mesaj.