• onursuz bir biçimde katledilen, şule çet isimli gencecik kızımızla ilgili olan 'reddedilince tecavüz edip balkondan atan erkek' başlığına girdiği provokatif entry'nin nedenlerini mesaj yoluyla saygılı bir biçimde sormamla, 'mesaj kutumu taciz etmeyi bırak, ikile' cevabı aldığım yazar. ciddi sorunları olduğunu düşünüyorum. hoş hepimizin sorunları var ama bu ablamızın kötü niyeti kendini çok uzaklardan dahi belli ediyor.
  • sevgili feminazi (telaffuzu feminatzi), senin bana bakman gibi bir derdim yok. bil istedim :)

tanım: cahil düşüncelerini kabul etmeyenleri "kadın düşmanı" olarak niteleyen bir sözdeyazar.
  • (bkz: feminazi)
    (bkz: engelle geç)

edit: bu tanımdan dolayı nick başlığıma girip, tacizci, kadın düşmanı falan diye iftiracı söylemlede bulunmuş, beni haksız çıkartmadığı için kendisine ayrıca teşekkürler.
  • sjw bir yazar, uzak durun.
  • feminizm ve sjw virüslerinin beynini kemirip tükettiği bir diğer teyzemiz.
  • kendi çapında (bkz: #107113979) yanıt vermeye çalışan sözdeyazar. (bkz: #108659339) numaralı giride "danışanlarım" dediğine göre psikolog/psikiyatr. nasıl insanların tavsiyesine kalmışız siz düşünün.

hayır sevgili feminazi, kadının erkeği öldürmesini normalleştiremezsin. ikisi de suçtur. kadının erkeği veya erkeğin kadını öldürmesi, tamamen aynıdır. tamamen şerefsizcedir.
  • başlık altında şimdiye dek yalnızca sözcüğü kendisine kullanıcı adı olarak seçmiş bir sözlük yazarından bahsedilmektedir, sözcük olarak udagan, kadın şaman anlamına gelir.
  • #107106993 numaralı giride feminazizmin ağlak yüzünü göstermiştir.

üstelik utanmadan insanlara tacizci-tecavüzcü yaftasını da yapıştırmış. adam beraber aldatıldığı kişiye saygı mı duyacak sayın melis?

tacizci-tecavüzcü sözünü ortalık malı ettiniz, önüne gelen kullanıyor. böyle bir olay olmasa bile, feministlere laf eden herkes bir anda tacizci-tecavüzcü oluveriyor. siz böyle devam edin bakalım, neyse ki istedikleriniz olmuyor.

%100 eminim, bu giriye de feminazist nefretini kusacaktır. üzgünüm, yapıştırmak istediğin yaftalardan herhangi biri içinde değilim melis. ne tacizci-tecavüzcüyüm, ne eşitlik düşmanıyım, ne kadın düşmanıyım. düşman olduğum tek kitle, senin gibi "biz haksızlıklara uğruyoruz, o yüzden tüm dünya bizim kölemiz" düşüncesinde olan feminazistler. eyyorlamam bu kadar.
  • akp'ye, fonculara, sığınmacılara toz kondurmayan, 2021 yılı türkiye'sinin bu halde olmasının sorumlusunun da nefretle andığı ulusalcılar olduğunu iddia eden atanamamış hilal kaplan.

yılların akp destekçisi ki akp politikaları ile bütünleşmiş. akp'nin ve yandaşı bunun gibilerin zihniyeti işte türkiye'yi mahvedip faşizme boğuyor.

bir de erkek düşmanı. akıl fikir diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap