şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
508 entry daha
  • açılın, reklam yapmaya geldim.

t. nezaketi önde tutan yakışıklı site.

2 gün önce başlığı incelerken ücretsiz kursların verildiğini öğrenmem sebebiyle gece yarısına 15 dakika kala hemen çok fazla bilgim olmamasına rağmen sahip olma dürtüsüyle html kursuna ücretsiz kayıt olmak istedim. ancak sepete ekledikten sonra satın al kısmında hata verdi. nereden kaynaklandığını anlamaya çalışırken saat gece yarısını geçmiş, benim araba balkabağına dönüşmüş ve kurs tekrar ücretli hale gelmişti.

kaydolurken yaşadığım problemi geribildirim niyetiyle udemy'e gönderdiğimde site, bugün geri bildirim için teşekkür ederek 2 kurs ücreti miktarından biraz daha azını kredi olarak hesabıma tanımlamış. ne güzel hareket. bir de 10 liralık indirim kodu göndermiş. müşteri memnuniyeti diyemeyeceğim bu duruma zira müşteri değil sadece ücretsiz kurstan faydalanmak isteyen birisiyim.

verdikleri kredi ile 2 kurs aldım, sonra duramadım 2 kurs da cebimden aldım. adamların nezaketi sonucunda ne ben zengin oldum ne o eksildi. kursları dahi bitirir miyim bilmiyorum ama beni bağladın udemy. artık gözümde 40 kaplan gücündesin, kapıdan geleni görünce sormadan çay söyleyen esnafsın, borç lazım olduğunda miktar sormadan hesap numarası isteyen kankasın. güzelliği yayınız efendiler, öptm bye.
  • (#104160850) aynı olay farklı bir kursta başıma geldi. çok üstünde durmadım. ulaşmaya çalışalım bakalım. şu karantina günlerinde favori sitem oldu.
5 entry daha