• açılın, reklam yapmaya geldim.

t. nezaketi önde tutan yakışıklı site.

2 gün önce başlığı incelerken ücretsiz kursların verildiğini öğrenmem sebebiyle gece yarısına 15 dakika kala hemen çok fazla bilgim olmamasına rağmen sahip olma dürtüsüyle html kursuna ücretsiz kayıt olmak istedim. ancak sepete ekledikten sonra satın al kısmında hata verdi. nereden kaynaklandığını anlamaya çalışırken saat gece yarısını geçmiş, benim araba balkabağına dönüşmüş ve kurs tekrar ücretli hale gelmişti.

kaydolurken yaşadığım problemi geribildirim niyetiyle udemy'e gönderdiğimde site, bugün geri bildirim için teşekkür ederek 2 kurs ücreti miktarından biraz daha azını kredi olarak hesabıma tanımlamış. ne güzel hareket. bir de 10 liralık indirim kodu göndermiş. müşteri memnuniyeti diyemeyeceğim bu duruma zira müşteri değil sadece ücretsiz kurstan faydalanmak isteyen birisiyim.

verdikleri kredi ile 2 kurs aldım, sonra duramadım 2 kurs da cebimden aldım. adamların nezaketi sonucunda ne ben zengin oldum ne o eksildi. kursları dahi bitirir miyim bilmiyorum ama beni bağladın udemy. artık gözümde 40 kaplan gücündesin, kapıdan geleni görünce sormadan çay söyleyen esnafsın, borç lazım olduğunda miktar sormadan hesap numarası isteyen kankasın. güzelliği yayınız efendiler, öptm bye.
  • colt steele'nin javascript algorithms and data structuresdersini barındıran pek güzel online kurs sitesi. tabii ki içindeki her kurs güzel değildir ama oldukça uygun fiyatlara özellikle de kupon kullanarak ücretsiz olarak bir yığın kursundan faydalanılabilen site.
  • (#104160850) aynı olay farklı bir kursta başıma geldi. çok üstünde durmadım. ulaşmaya çalışalım bakalım. şu karantina günlerinde favori sitem oldu.
  • online kursların verildiği bir site. ingilizce kursu satın almıştım ben bu siteden ve gayet memnunum.
  • online eğitim sitesi olarak rakibi coursera dan bir tık önde, coursera biraz daha profesyonel görünüyor ancak kullanıcıyla olan iletişim ve yaygınlık açısından udemy inin önde olduğunu düşünüyorum, her iki sitede de bugünlerde ücretsiz kurslar sunuyorlar ancak bu durum performans sorunları yaratacak gibi ben de bağlantı sorunları yaşadım
  • içeriğinin çoğu çöp
    daha iyisi icin: (bkz: bitdegree)

ayrica sacma sapan nedenlerle hesabinizi bir anda bloke edebilirler, parasini verip aldiginiz kurslara erisemezsiniz, tam eskiya surusu.

bloke etmekten kastim geçici degil bayağı kalıcı bir bloke, yani parasını verip almış olman şeyimizde degil basgit diyebilirler
  • davinci resolveile kurgu ve renk düzeltme dünyasına giriş yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak %75 indirimle kursa kaydolabilirsiniz. bazen insanların videoya yazı nasıl yazılır, renk nasıl yapılır, instagram için 1:1 nasıl yapılır gibi şeyler sorduklarını görüyorum. saçma sapan programlarla uğraşmak yerine davinci'yi bedava kullanabilirsiniz. kısa film, belgesel vb. yapıyorsanız çok daha iyi şeyler de yapabilirsiniz!

zaten bilgili olanlar değil, sıfırdan başlayan veya premiere'den final cut'tan davinci resolve'a geçiş yapmak isteyenler için bire bir. (not: evet benim hazırladığım kurs, 160 kayıtlı ve mutlu öğrencim var:)
  • ırkçılık yapmak istemiyorum ama hintliler artık burada eğitim yayınlamasınlar.
    kulağım kanadı şu aksandan bıktım yemin ediyorum yeter artık her yerde karşıma çıkıyor.

bi de halen 1080p izleyemiyorum, 30 mbit internet var. bütün eğitimler max 720p görünüyor.
  • donanımhaber ölücüleri yine iş başında dedirten indirmleri sunan platform.

1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
  • bir suru egitim satin aldigim ama hicbirisine baslamadigim egitim platformu.
hesabın var mı? giriş yap