şükela:  tümü | bugün soru sor
 • udemy gibi bir girişime yakışmayan durum.

  aynı eğitimi google chrome'da ayrı, firefox'da ayrı, internet explorer'da ayrı, ios uygulamasında ayrı fiyatlandırma ile satıyorlar. https://i.hizliresim.com/lozpj1.jpg

  google chrome: 77 lira
  firefox: 30 lira
  internet explorer: 38 lira
  ios uygulaması: 34.99 lira.
  bonus- eğer google chrome gizli sekmeden girerseniz 77 liralık eğitim 30 liraya düşüyor.

  fiyatlandırmayı eğitmen yapıyor olsa bile udemy'nin buna izin vermemesi lazım. apaçık kime geçirirsem artık demek bu. cidden muazzam olay.
 • black friday'de 400 liralık, daha doğrusu neredeyse tüm kurslar 25 lira idi. şu an 30 lira. yorumsuz. türk işi olunca böyle oluyor her zaman.
 • şimdi buradan bir linke tıkladım az önce

  https://www.udemy.com/ielts-vocab-builder-002/

  otomatik üye sayfam açıldı fiyat 101,99 tl.

  sonra üyeliği kapattım aynı sayfaya girdim 29,99 tl.

  siz napıyorsunuz arkadaşlar ne de olsa üye oldu otomatik üye olarak girer biz de ona girelim mantığı ile dünya çapında bakkallık yapılır mı ?
 • artık bilgisayar üzerinden hangi tarayıcıyı kullanırsanız kullanın aynı fiyatı görüyorsunuz ama mobil uygulamadan girince daha pahalı fiyatla karşılaşıyorsunuz. yani insafa gelmişler ama tam değil.
 • şöyle ki;

  kurs satın almışlığı bulunan aktif bir hesapla falanca eğitim 2x para görünüyor.
  aynı kursu üye girişi yapmadan görüntülersen x para gösteriyor, yarı yarıya.
  yine aynı kursu daha önce hiç kurs almamış bir hesapla satın almak istersen yine x paradan alabiliyorsun.

  sonuç: ayağı alışsın, sonraki kurslarından çıkartırım mantığı güdüyorlar.
  not: yukarıdaki süreçler tarafımca denenmiştir. ikinci bir hesap açıp falanca kursunu daha ucuza satın aldım.
 • bu baslıgı gorunce epey bir sasirdıgımı soylemeden gecmek istemedim. zira bu tarz indirim uygulamaları global markaların neredeyse hepsinde (bkz: amazon) ve tr'de bir cok marka tarafından uygulanıyor. udemy'den su zamana kadar 2 egitim aldım. ben sonuca bakarım. ıse yarıyor.. indirim konusuna takılmadan alınan faydaya bakın derim..
 • aynı saat içerisinde aynı kursu 24.99, 29.99 ve 32.99 olarak gördüm. sepete ekleyince bir anda farklı fiyat gösterince işkillendim. sonra browser değiştirerek satın almak durumunda kaldım. yukarıda söylendiği gibi kayıtlı hesapla girince de fiyatı daha yüksek gösteriyor. her kurs için ayrı hesap açmak, browserlar arası mekik dokumak gerekecek herhalde.
 • ne zaman girsem indirimin bitmesine son x saat kalan aldatmaca. yav yemeyin bizi işte ne gerek var bunlara.
 • 3-5 lira için bilgiden vazgeçmeyin, zaten daha karanlık günlerimiz olacak.
 • bizden birileri uygulama geliştirdi diye seviniyordum ama az önce az kalsın kazıklanıyordum, türklerin geliştirdiğine ikna oldum. firefoxta 29.99 olan kursu üyeliğimle almaya kalktım 49.99 oldu ki daha önce 3-4 kurs almışlığım var yani eski müşteri sayılırım. chromeda baktım 27.99 bu sefer de. yeni bir üyelik alarak bu fiyata satın almış oldum. eski üyelikle kesinlikle her iki tarayıcıda da fiyatı 49 yapıyor. seni geliştirenler türkse biz de türküz udemy!