şükela:  tümü | bugün
 • başlık geliştirilebilirse çok faydalı olur. ilerleyen zamanlarda edit yapıp ben de bir iki kurs öneririm.
 • mcse için yeni kurs yayınlandı, toplam 200 saat olması planlanıyor. özellikle kursun bir çok takipcisi whataps grubunda yardımlaşmaları olsun, kursun ayrıntısı ve fiyatı açısından eşsiz bir kaynak.

  ilgilenenlere gerekli bilgiyi verebilirim.
 • gizem kütükçü’nün “türkler için ispanyolca” isimli kursunu öneririm ilgisi olanlara.
 • gizem kütükçü hocamız sağ olsun, başlığa katkı sağlayarak indirimli kupon tanımlamıştır. ispanyolca dil kursu başlığı güncellendi. çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor :)
 • lightroom classic ve cc'nin bütün araçlarının ne işe yaradığını, bu araçları neler için kullanabileceğimizi uygulamalı bir şekilde öğrenebileceğiniz bir kurs: fotoğrafçılar için kapsamlı lightroom eğitim seti
 • yaklaşık 20.000 öğrencinin kayıt olduğu, udemy'nin en çok satan ve en başarılı ingilizce kurslarının başında gelen serdar hoca'nın "özel ders formatında sıfırdan zirveye ingilizce eğitim seti" isimli kursu da ilk entry'e 24.99-tl'lik fiyattan eklenmiştir. hocamıza desteğinden dolayı teşekkür ederiz.
 • bugün de burhan karakaya hocamızın "photoshop cc 2019 : a'dan z'ye kolay öğrenme! (güncellenmiş)" kursunu ekledik. kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz. kursun kalitesinin anlaşılması açısından hocamız hakkında da ufak bir bilgi paylaşayım ki ilk entry'e önümüze gelen konuları eklemediğimiz anlaşılsın.

  burhan karakaya: istanbul üniversitesi lisans, mimar sinan üniversitesi yüksek lisans (tezli) sahibidir. birçok kurumda sanat yönetmeni, eğitmen, koordinatör olarak çalışmış tecrübe sahibi uzman bir kişidir. istanbul üniversitesi, itü, kültür üniv. aydın üniv. , bilge adam (özel) ... gibi kurumlarda eğitimler vermiş, büyük markalarla çalışmış. ismi çok duyulan markalarla, projelerle sektörde büyük bir tecrübeye sahiptir. dünya geneli birçok yarışmalarda başarılar sergilemiş, ürün tasarımı, marka yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma ve iyileştirme konularında uzmandır.
 • arkadaşlar bugün de birbirinden değerli iki hocamızın katılımıyla birçok üst seviye kaliteli kursu 24,99-tl'lik fiyatlarla ilk entry'e eklemiş bulunuyoruz. yeni eklenen kurslar;

  atıl samancıoğlu hocamızın:

  -- ios 12 & swift 5: başlangıçtan ileri seviyeye mobil uygulama
  -- android mobil uygulama kursu: kotlin & java
  -- etik hacker olma kursu
  -- python : sıfırdan ileri seviyeye - etik hacker örnekleriyle

  --------------------------------------

  alp timuçin koçak hocamızın:

  -- sıfırdan uzmanlığa almanca eğitim seti
  -- tasarım mühendisinden autocad 2019 dersleri
  -- tasarım mühendisinden siemens nx 11.0 dersleri
  -- tasarım mühendisinden catia v5 dersleri
  -- satranç dersleri
  -- polyworks modeler ile tersine mühendislik dersleri
  -- tasarım mühendisinden solidworks 2019 dersleri

  birkez daha birçok farklı kursu ile sözlüğüme katkı da bulunan değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum.
 • (bkz: adobe premiere) üzerine oldukça kapsamlı bir eğitim olmuş. kesinlikle tavsiye ediyorum. kendisini zaten youtube kanalında takip ediyorduk. başarılı işler yapıyor.

  adobe premiere eğitim seti
 • benim gibi new year's resolutions'ını 2020 yılında gerçekleştirmek isteyenler için şöyle bir şey var.