• miami heat'in 2.9luk vgm değeriyle ilk 5 başlayan forveti,..miami heat'in kadrosunun kepazeliğinden dolayı bazen önemli işler yapabiliyor kendisi..caron butler dönünce büyük ihtimalle bench'e gidecek oyuncudur..
  • sezon başı sleeperlarından biridir kendisi vgm'de. ancak pek güven vermez.
  • miami heat ilk 5'inde en zayıf halka olarak gözüken oyuncu. özellikle batı takımlarının yıldız power forwardları karşısında çok zorlanmaktadır. alonzo mourningin gelişiyle dakikaları azalmıştır.
  • miami heat ile 5 yilligina tekrar anla$an ve 33 milyon dolar civarinda bir kontrati kapan power forward.
  • hem dallas'ın, hemde denver'ın daha yüksek bir ücretle yaptıkları kontrat tekliflerini reddetmiş ve miami heat takımında kalmış power forward.
  • nba'de deneyimli ve güvenilir uzun sıkıntısı çekilirken, şampiyonluk yaşamış iyi bir rebound'cu olarak free agent piyasasında adı geçmesine rağmen 5 seneliğine 20 milyon karşılığında yine miami heat ile anlaşarak finansal açıdan büyük fedakarlık ettiğini düşündüğüm oyuncu. kendisi kesinlikle daha fazla para kazanabilirdi fakat kalmayı tercih etmiş.
  • tüm profesyonel kariyeri boyunca sadece miami heat'te oynayan oyuncu. bu tarz bir sadakat tim duncan gibi çok üst düzey profesyonellerde ve elit sporcularda görülebilmekte. daha düne kadar kral diye geçinenlerin bir yüzük uğruna yaptıkları soytarılıkları da görmekteyken ve kendisinin heat'te kalmak için 14 milyon dolar daha az kazanmayı göze aldığını da biliyorken etkilenmemek mümkün değil.
  • kendisi hakkinda tam 5 sene araliginda, sampiyonluk kazandiginda 2006 yilinda bile entry girilmemis oyuncu.
  • annesi kansere yenik düşmüş, undersized power forward. para yerine sevdiği takımı tercih etmesi, fedakar olması sevdiğimiz özelliklerinden.
  • görevini keskin sınırlarla belirlersen başarıyla yapabilen oyuncu. ancak ne zaman ekstra oyunlar beklersen seni yüzüstü bırakır. geç etliye sütlüye karışmadan al ribaundunu, götüm götüm ilerleyip at sayılarını gibi görevleri çok iyi yapar ancak pota altını karıştırmak, defansını sertleştirmek (undersized olmasına bağlıyorum) gibi konularda eksiklikleri vardır.
hesabın var mı? giriş yap