şükela:  tümü | bugün
  • ultimate ears boom hoparlör, ipad, iphone veya ipod touch'ımızın en yakın arkadaşı olmaya aday olabilecek nitelikte, mucizevi bir ses sistemi. adeta su şişesi şekliyle elde taşınabilen bir surround ses sisteminden bahsediyorum! her daim parti ortamı yaratmayı bu portatifliğiyle garanti ediyor. ayrıca, ikisi aynı anda aktif olabilecek sekiz farklı bluetooth etkin ios cihazı ile eşleyebiliriz. yeniden akış ile, iki tane ue boom hoparlörü eşleyerek ses düzeyini 2 katına çıkarabiliyoruz veya gerçek stereo elde edebiliyoruz. nasıl kullanırsak kullanalım, ue boom, kompakt boyutuna karşın, etkileyici biçimde yüksek, oldukça zengin ve tüm ses spektrumu boyunca tam bir ses sağlıyor. manyak bişi!
  • kesinlikle türünün en iyisi, made by logitech.
  • gördüüüm andan beri "bisikletime seni takmalıyım, benim olacaksınnnn, dağda bayırda seninle müziğe doyacağım" diye gezdiğim tırıvırı...

600 lira buna verebilecek zenginlikte bi aileden gelemediğimden hep hayallerimde yaşayacak aparat.
  • muazzam bir şarjlı bluethooth hoparlördür kendisi. hem şekil şemal olarak kullanışlı olduğundan, hem de belli bir seviyeye kadar su geçirmez olduğundan outdoor kullanımı için idealdir. kullanımı da oldukça kolay, android telefonumla nfc kullanarak 2 saniyede bağlanıyorum. çok pahalı olmasından dolayı (200€) uzun süre alıp almamakta tereddüt etmiştim, neyse ki almanya'dan döneceğim gün %20 indirim yapmışlar, hemen gidip aldım, tax refund da alınca 400tl civarı bir paraya geldi. aldıktan sonra keşke daha önce alsaymışım dedim, hem ofiste hem de sahilde, mangalda kullanılabiliyor. eksilere gelirsek, aletin ses kalitesi oldukça iyi kesinlikle şikayet etmem, fakat bose ile kıyaslandığında bu konuda geride kalıyor. ikisi de hemen hemen aynı fiyata satılıyor. ses şiddeti olarak da ue boom beklentilerimi karşılıyor ancak daha yeni bir model olan jbl charge-2 daha yüksek ses verebiliyor.
  • sinifinin en iyisi bluetooth speaker. bas felan yok diyorlar, inanmayin, komsulari rahatsiz ederim diye sesini yeteri kadar acamiyorlar ondan.
  • plajda, kumda, teknede, ofiste, kısaca her yerde güvenle kullanabileceğiniz bluetooth hoparlör. ses kalitesi sınıfının üzerinde ancak bir bose soundlink mini değil. kimi bas tonlarında farkı hissedebiliyorsunuz. bu eksikliğinin yanısıra artılarını düşünecek olursak, bluetooth menzilin daha yüksek olması, pil ömrünün daha yüksek olması, sıvı sıçramalarına karşı dayanıklı olması, rahat taşınabilmesini sağlayan silindirik tasarım sayılabilir (özellikle bisiklet suluğunda kullanılabilmesi büyük bir artı).
  • app store'da özel olarak hazırlanmış eq'ya sahip bir uygulaması vardır. ue boom diye aratınca bulabilirsiniz.

isterseniz bass jump seçeneği ile bası yükseltebilirsiniz,uygulamadan bu mucizevi aleti yönetmek çok zevkli gerçekten.

türünün en iyilerinden biri.
  • edinmeyi düşündüğüm alet.

yalnız teknosa'da test ettiğimde ses kalitesinin çok da iyi olmadığını fark ettim. belki de eko ayarı yapmak gerekiyordu bilemedim. bir de bunun abisi var, adı ue megaboom.

megaboom'un boom'a göre en önemli artısı 24 watt fazladan çıkışa sahip olması. yani ue boom 12, ue megaboom 36 rms gücünde. ancak gel gelelim megaboom henüz ülkemizde yaygın olmadığından aleti deneme şansım olmadı. boom'u denediğimde de aman aman bir ses kalitesi alamadım. gerçi o boyuta göre ses yine iyi sayılır, fakat insan daha güçlü bir şeyler bekliyor açıkçası.

http://static.iphonelife.com/…ue_boom_drivers_1.jpg
  • bugün vatan bilgisayardan 200 tl gibi bir fiyata görüp hemen aldığım canavar. komşuları rahatsız etmek istemiyorsanız sesi çok kısıkta tutun zira yakından fark hissedilmiyor hep yüksek geliyor ama hele biraz uzaktan vuruyor. diğer hoparlörlerle karşılaştırınca sesi çok yüksek çoğundan daha kaliteli ama harman kardon ve boseden çok az daha boğuk. benim aldığım fiyata göre fiyat/performansı tavan.
  • hayran olduğum muhteşem bir alet. bunu telefona bağlıyorsun ve evde yolda dağda bangır bangır müzik dinliyorsun.
    türünün en iyisi evet.