şükela:  tümü | bugün
  • ue boom modelinin yeni versiyonu, taşınabilir bluetooth hoparlör.

http://www.ultimateears.com/…us/ueboom2#intro-slide

bose, beats, harman kardon gibi markaların aynı ayardaki ürünleri 1000+ tl iken, bu bebeği türkiye'de 600 tl'ye satın alabilirsiniz ve üstelik verdiğiniz meblağın çok üzerinde bir performans alabilirsiniz.

kutudan açar açmaz kullanımda pek tatmin olunmazsa hem ios hem android için hazırlanmış uygulaması ile yapacağınız basit dokunuşlar sayesinde çok keyifli sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • (bkz: anker)
  • 70eur gibi bir fiyata alarak en son durak olarak kullandığım şahane alet. creative roar aldım ilk, ses harikaydı, ama görüntüsü içime sinmedi, geri yolladım. sonra jbl pulse 2 aldım, ses fena değildi, görüntü filan show vs harika, ama yine biraz büyük geldi, sonra marshall killnurn' e taktım kafayı. jbl' yi de geri gönderip, killburn aldım. ve işte bu dedim son olarak. yine 1 aydır filan kullanıyorum, ama geri yolluycam, neden çünkü sürekli gezen biriyim ve kalıcı evim yok gibi. sonunda da ue boom2 güzel fiyata denk gelip son noktayı koydum. ama sürekli kaldığım bir evim olursa alacağım alet yine biri marshall olur ve woburn olur, tabi yeni bir teknolojik alet çıkarırlarsa, nfc-bluetooth özellikleri geliştirilmiş.
  • az önce test ettim gayet iyi. o kadar küçük bir aletten şimdilik daha fazlası beklenilemez. yalnız ilerde nasıl olur tahmin edemiyorum. bass ve tizler iyi mid sesler orta seviyede hafif boğukluk var. başka markaların çok daha iyi ürünleri de var olabilir henüz görme fırsatım olmadı. bir logitech ürünü
  • ses mühendisi değilim tabi ama şu an paranın alabileceği en iyi oyuncak olabilir. tüm gün evde müzik dinleyip duruyoruz, utanmadık televizyonu falan buna bağladık, film izlerken her minik sesi duyuyoruz. pikniğe götürüp fransız şansonları ile şarabımızı yudumluyoruz. öyle ayrılamıyoruz aletten. müzik zevkini sekize falan katlıyor.

son kur hareketlerinden sonra 800 tl fiyatı olduğunu gördüm. almayı düşünene tavsiye ederim, düşünmesin.
  • nfc özelliği sizi çok fazla ilgilendirmiyorsa jbl charge 3'ü tavsiye ederim. daha uzun pil ömrü, daha büyük sürücüler*, daha geniş frekans aralığı ve gürültü kesici mikrofonu ile ue boom 2'den bir tık daha ileri bir üründür.
    incelemenizi tavsiye derim.
  • 48 dolara refurbished olanından alıp bu kadar ince ve avuç içine sığacak kadar minik bir aletten bu kadar yüksek ve temiz ses nasıl çıkar çözemediğim harika hoparlör.