şükela:  tümü | bugün
  • ea games'in açıklamasına göre 11 nisan 2008'de piyasaya sürülecek oyundur.

fifa 2008'in milli takımlısı ve makyajlısıdır, radyonun resimlisidir yani.
  • ea games tarafından az önce pc demosu yayınlanan futbol oyunu.

http://largedownloads.ea.com/…aeuro2008demov1.8.exe
  • ilk izlenimler;

kendimi bir fia oyuncusu olarak niteleyemem ancak fifa 08'in üstüne çıkılmış gibi geldi bana. ayrıca benim futbol oyunlarındaki ilk değerlendirme kıstasım, oyunun yapmak istediklerimi yapmaya müsaade edip etmemesidir. bu açıdan euro 2008'i beğendim. animasyonlar gayet iyi, oyunun hızı güzel. bir de "force high details" diye bir seçenek koymuşlar, next-gen'in yerini tutmaz tabii ama yine de grafikleri eskisine oranla daha iyi kılıyor.

bir de ea sports'un yenilikçi tarafı tuttu son yıllarda, biz başkalarından beklerken. sağ analog kolla free kick ve penaltı atma gibi bir seçenek eklemişler ki, tadından yenmez, çok eğlenceli. bunun yanında quick throw in gördüm bir de, gözlerim yaşardı. ea sports'a bir aferin.

ilgilyle bekliyoruz...

(bkz: bekletenler utansın)
    (bkz: konami)
  • trailer'ında hakeme itiraz eden gökhan gönül'ü izlediğimiz oyun..
    (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=yu7z2_ckxeo)

world cup 98'den beri her çıkan oyunda dediğim gibi, yineliyorum, "yok aaabi futbol oyunu olayı bitti yaaau.. bundan iyisini yapamazlar"
    bir kez daha göt olmak dileğiyle..
  • patch yüklenmis fifa 2008 dir.
  • pc versiyonu kusma isteği uyandıran oyun...
  • "gereksiz" , "fifa 08'in boyanmış hali" ya da "fifa 08'in patchli hali" gibi yorumları hakketmeyen oyun.

gayet güzel ve eğlenceli bir oyun ortaya çıkmış, penaltı atışları değişmiş, artık üst çapraz açıdan atılıyor, teknik direktörler oyunculara bağırıyor, el kol yapıyor, önemli bir penaltı atışında atacak olan oyuncuya arkadaşları gaz veriyor, oyuncu terini siliyor, heyecanı gözlerinden okunuyor, menüler çok renkli, saha ve tribünler çok renkli, oynanabilirlik artmış, daha yumuşak olmuş, freekick atışları da değişmiş, klavyede shift + yön tuşlarıyla freekick atarken ekranda ufak bir kutu çıkıyor oradan ayarlama yapılabiliyor, hatta ben hala o kutucuktaki ayakakbıyı hangi tuşla full güç yukarı çıkarabileceğimi arıyorum, birkaç defa yanlışlıkla yaptım ama olacak umarım. tribünler daha gerçekçi, tribünlerden gelen sesler, bayraklar daha gerçekçi, kısaca fifa 09 ve euro 2008 turnuvası öncesi güzel, ve yaz aylarında fikstüre göre aynı maçları oynarak da hoş zaman geçirilecek bir oyun olmuş.
  • hani bütün teknik kusurları geçtim,sen euro 2008'in oyununu hazırla,hatta bu oyunları 10 küsür senedir sen yapıyor ol ama hollanda'da ki oyuncu isimlerini lisans antlaşması yüzünden(sanıyorum) kıçından uydur.adama gülerler...
  • futbol ozurlu bir memlekette yasayan bir birey olarak ancak elde edebildigim, yeni nesil konsollardaki tartismasiz en iyi futbol oyunu. fifa 08'in en buyuk problemi olan akiciliga care bulmus kendisi.

pc, ps2 ve psp versiyonlariysa bambaska oyunlardir, karistirmayiniz.
  • indirdiğim kurduğum oynadığım eepey de beğendiğim futbol oyunu. fatih terim'in tripleri efsane derecede eğlenceli.

online oynamak isteyen sözlükçüler olurlarsa kapışacağım oyundur ayrıca.

hesabın var mı? giriş yap