şükela:  tümü | bugün
  • - köy takımlarına elenmeyin
    - yavaş alın, saçınız başınız dağılmasın
    - erken havaya girmeyin
  • gruptan çıkınca veyahut son 16 'ya kalınca heyecanlanmayın.

fazla hayale kapılmamak icin tineri az için.

zamaninda bu kupayı kazanmış takimlara kiskanclik sergilemek yerine onlarin bu basariya nasil ulastiklarini iyi analiz edin.
  • galatasaraylılara söylemeyin biraz daha sevinsinler...
  • önce o götü bir indirmek.

bıkmadınız amk her sene aynı muhabbet. 2 sikik avrupa maçı kazanınca başlıyonuz kupayı almaya. gören de bi sik kazancanız zanneder, siktirici uefa kupası alt tarafı.

*
  • uefa'nın direkt kendisinden almaya özen gösterin. aracı kurumlara veya simsarlara güvenmeyin. zaten nasıl bir şey olduğunu bilmediğiniz için adamın eline semaveri verirler kupa diye, yazık olur.

bir de adam gibi bir başkan seçin lan kendinize, dalga geçiyorlar sonra:
    (bkz: fikret orman'ın uefa kupasını kazanan yok demesi)
    (bkz: 2016'da şampiyonlar ligi şampiyonu olabiliriz)
    (bkz: messi bjk'de olsa olcay ile forma için kapışırdı)
    (bkz: beşiktaş'ın premier league'deki puan durumu) *
  • galatasaray gibi alışınızın kuvvetli olması büyük kupa çünkü zor girer.
  • önden derin bir nefes alın, ve sonra galatasaraylı değilseniz zaten kupayı alamayacağınızı bilip ümitlenmeyin. çünkü ümit en büyük hayal kırıklıklarının sebebidir.*
  • aldıktan sonra görmemiş gibi yayla turnuvalarına bile kupayı götürüp kırmak ve üzerine kapalı çarşıda tamir ettirmeyi düşünen, her yıl dünyaları feth etmiş gibi kutlama yapan takımların almasını engellemek olabilir mesela.

hayır bu kritere uymamış bir takım ve güzide taraftarlarından haberdarım.ne tesadüftür ki kendileri bu yıl gruplarda sonuncu oldukları şampiyonlar liginde belçika'nın bir diğer köy takımından göt zoruyla 1 puan almış ve sıfır çekmekten kurtulmuştur. size de tanıdık geldi mi?
  • adım adım yazıyorum, not alın.

1- çeyrek final oynayın. [ ok ] *
    2- yarı final oynayın [ ]
    3- final oynayın [ ]
    4- final maçını kazanın [ ]

not: dört maddenin de tamamlanması gerekiyor. istediğiniz maddeden başlayamazsınız.
  • ilk önce bir avrupa arenasında bulunun.

şike falan yapıyorsunuz birinizi bir yıl diğerini bilmem kaç yıl almıyorlar sonra kalkıp infantino'ya kızıyorsunuz :(