şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ağzımızla içmeyi öğrendiğimizde türkiye'de de uygulanması gereken
 • sanki ingilizlerle ruslar içmeyi çok iyi biliyor da biz kusur kaldık. lan bir olayda da ezik ezik türk milletine laf sokmaya çalışmayın.
 • stadyumda satılan %2-3 alkollü biralardan kaç tane içebilirsinki 90 dakika boyunca? bir maça girişte içersin, bir de devre arasında alırsın.

  sert içkiler zaten yasak. bira serbest. 90 dakikada 10 bira içemezsiniz. ne o kadar birayı o kadar yol gidip alabilirsiniz ne de mideniz o kadar birayı alır. mümkün değil.

  ha çok mu gerekti? değil bence ve küresel durgunlukta para ve sponsorluk gelsin diye ne yapacaklarını şaşırdılar. adamlar rüşvet karşılığı dünya kupasını katar'a verdiler yaw. siz neden bahsediyorsunuz?

  para gelsin de yakında stadda uyuştırucu satışına bile izin verirler. paranın bu kadar rol oynadığı bir ortamda etik değer aramayın.
 • türkiye'de maalesef olmayacak olaydır.

  ağzımız ile içmeyi bilmekmiş? türkiye'deki binlerce alkollü mekanım kaç tanesinde günlük kavga çıkıyor? ya da maça girerken alkol tüketilmediğini mi sanıyorsunuz? içerde 2 bira içince mi daha çok kavga olacak. saçmalamayın ya.
 • türkiye'de tutmaz, sebebi kavga dövüş değil.

  cl maçı 500tl, 2 kutu bira da stad içinde 50tl'ye satılsa tamam maaşın 3'de 1'i gitti.

  kısaca türkiye'de sosyal aktivite artık avm gezmekten öteye geçemeyecek.
 • marijuana(mar?'(h)wän?) yı serbest bırakmaları daha hoş olur.
  1-maça daha iyi focuslanabiliriz.
  2-arkadaşımız yada yan koltuktaki kişinin para durumları kritik ise dumandan faydalanabilir.

  sanırım bunu gianni ınfantino ile görüşmeliyim.
 • pet bardaklarda verilecekse desteklediğim serbestlik. cam şişe ya da tenekeyi silah olarak kullanıp sahaya atarlar. burası almanya, isviçre, hollanda değil. ağızla zaten içilmiyor bizde. alkol dayanıklılığımız avrupa'ya göre çok düşük. türkiye'de bu fiyatlara anca 2 tane bira içebilenler gelmiş türkiye'de alkol içimi normal. ingiltere, rusya'ya bakın diyor. senin içtiğin tek bira parasına adamlar bir şişe vodka gömüyor. sana o kadar ucuz olsun görelim nerenle içiyorsun birayı, vodkayı.
 • her şeyden bu kadar korkmayın yahu:)

  değişikliklere en hızlı adapte olabilen bir ülkeyiz ama sorun bu değil zaten. olabilecek herhangi bir sorun bu konunun üzerine yıkılacağı için sıkıntı. yoksa kimse kimseye bir şey yapmaz rahat olun.

  ayrıca %99'u müslüman! olan ülkede içki içmekte ne ola ki!
 • sigarayı serbest bırakın yeter!!!
  vodafone arenada ceza yemiş adamın ben!!! herkese ceza gidiyor mu bilmiyorum!!!