şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/uefa

  the official home of http://uefa.org/ on twitter.

  ekran görüntüsü alalım: http://prntscr.com/77zm72

  ayrıntıya dikkat: http://prntscr.com/77zma5

  tam da rooney'nin oğlunun galatasaray forması giymesi ile aynı günde ortaya çıkmıştır. işte bunlar hep bkj üzerinde oynanan oyunlar ve fb'ye kurulan küresel komplo...

  edit: olay yeni değilmiş, yeniden gündeme gelmiş.
 • artık bazı şeyleri kabullenmenin zamanı gelmedi mi manyas kuş cenneti sakinleri
 • uefa'nın twitter hesabını kontrol ederseniz sıklıkla türk takımlardan video veya fotoğraf paylaşımı yapar. sebebi diğer paylaşımlara göre iki üç kat daha fazla etkileşim alması.

  şimdi bir düşünün bakalım uefa kupasını alsa bir türk takımı neler olur. bence bunu mutlaka düşünüyor olmalılar. 2000 yılında galatasaray kupayı kaldırdığında twitter falan yoktu.

  uefa avrupa'da futbolu en çok türklerin sevdiğinden haberdar. benim hissiyatıma göre türk takımlarından biri 3 veya 4 sene içinde mutlaka avrupa kupası kazanacak. gönlüm fenerbahçe'nin almasını ister ama beşiktaş, galatasaray hatta akhisar bile alsa çok mutlu olurum.

  edit: fav ve rt almak için değil, makus talihi yeneceğimizi düşündüğüm için kupa kazanacaklarını düşünüyorum. kupayla birlikte daha çok etkileşim alacakları ise bariz belli. yeni dünya artık sosyal medya ile oluşturuluyor bu gerçekten kaçmak imkansız.
 • fav&rt için kupa vermek mantıklı.