şükela:  tümü | bugün
7898 entry daha
  • oya’nın bebeğinden bir tane de ben istiyorum. ana kucağında hiç mızırtısız kuzu kuzu yatıyor, uyku zamanı emziği ver yatağına koy kendi kendine uyuyor. bize de entrika için vakit kalıyor.
  • yuh ya kadın doktor olacak birde. yeni doğmuş bebeği evde bırakıp çıktı. böyle saçmalık hayatımda görmedim. biz bebeği iki saat sallıyoruz uyuyor yatağına bırakıyoruz beş dakika geçmeden ağlıyor. direkt kapattım televizyonu. yeter artık. twitter’da takılırım daha keyifli.
  • yine yeni yeniden
    (bkz: dizi bu dizi amk gerçek değil)
  • beğenmiyen izlemesin dediğim dizidir.

gelip buraya "yobonco dozo ozloyon dozo nosol olor goron." yazınca boyunuz uzamıyor değerli yazarlar.

adamlar çekmiş işte kadınlar, pahalı kıyafetler, lüks arabalar, entrikalar, büyük evler, dümenler, parlak filtreler... otur izle. izlemiyorsan da tatava yapma git kadın denen sümsük diziyi izle.
  • --- spoiler ---

ıkinci sezonda olen emre olcak belli. gerci serhan olse de yorgan gitti kavga bitti olsa daha iyi.
    --- spoiler ---
  • geçen günlerde bel fıtığı ameliyatı olan merve hanımı yani aslıhan hanımı şööyle bir göstermişler. ama sırtı dönük telefonla konuşurken.
    bari yapsaydınız, daha az gözümüze batardı.
  • --- spoiler ---

pelonun ezdiği çocuk geleceğin kolu sakat kerim'i
    --- spoiler ---
  • değişik ayrıntılar paylaşan blogunu bulduğum dizidir.
  • her bölüm on dakika boş burcu dansı.
  • allah aşkına her bölüm bu burcu denen karakterin "seksi" danslarını içeren sahneleri hangi kafayla yazıyor bu senarist arkadaş ? müthiş gereksiz bir olay.
75 entry daha