şükela:  tümü | bugün
2001 entry daha
  • sebep yılbaşı dolasıyla değil. her kanalın dizi yapan şirketlerle yılbaşlarında reklam gelirleri üzerinden komisyonlar ve yüzdeler üzerinden anlaşmaları olur.
    bu sebeple de yapılan paketlerde bu ilk hafta da dahil olduğu ve rakamlar net olmadığı için yayın şirketleri, izleyiciyi kanal başına toplamak için fragrman yayınlar ama diziyi yayına vermezler.
    bu da her yıl başında bir çok müptelada hayal kırıklığı ile karışık analı avratlı küfre yol açar! eminim.
    nereden mi biliyorum? geçen sene, ailem yanımdayken diziler çıkmadığında araştırmıştım. çünkü evdekilerin ağızlarından köpük atıyorlardı. bla bla dizisi oynamadı bak amerikada çekmiyor diye! soruşturduğumda kanal d'de ilgili bir abla böyle cevap dönmüştü. bilin istedim.
  • 11. bölümünün 2. fragmanı yayınlanan dizi.

kendimce anladığım kadarıyla, burada da söylendiği gibi hapishanede oyadan, dr. oya toksöz diye bahsedilmesinin sebebi bence serhanın kriz geçirmesi veya rol yapması ve bu şekilde doktorumu çağırmak istiyorum ayağına oyayı çağırtması diye düşünüyorum.
  • dümdüz yorumlarımla 3. bölüm ile karşınızdayım.

1. bölüm için burdan; (bkz: #73106214)
    2. bölüm için burdan; (bkz: #73238179)

-havuza atılma travmasını sporla atıyoruz.

- taylan yavşaklıkta sınır tanımıyor. oya'nın kolyeyi taylan'ın göndermediğini anlaması zor tabii bu zeka ile.

-canım sen ısmarla ordan biraz pestisit.

- sarmayı hastanın önünde yedir ki kahramanımız tam melek gibi gözüksün.

-canım giymiyşsin zaten baştan aşagı beyazları, bari hasta muayene ederken giy bir önlük .

-edip lütfen yemek yaptığımız kaşıkla yemeğin tadına bakıp, sonra o kaşığı tekrar o yemeğin içine daldırmayalım, tamam mı canım.

- ben en çok oya'nın baştan aşağı beyaz giyip de üstünde bir tane bile leke olmamasına takıldım. ben beyaz t-shirt giyerken bile tedirgin olurken.

- oya götüyle köy devirenlerden. bu hatunun mutfaktaki halleri bir tuhaf, acemilik akıyor. gerçek yaşamında gökçe bahadır'ın hiç mutfağa girmediği çok ama çok belli. koca tencere devrildi hatunun üstüne bir şey sıçramadı yine.

-seyirciyi hep salak yerine koyun . izleyici hiç bir şey düşünmesin, çıkarım yapmasın. bağıra bağıra pestisit ısmarla, edip'e haykır merve'yi öldürecem diye . hımm bizi ilerleyen dakikalarda ne bekliyor acabaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?

- kapıya gelen metresine trip at neden kapıya geldin diye, sonra da git yatağında seviş. çok yürek yemiş gördüm seni mehmet .

-serhan böyle her problemde panik atak geçiriyorsan şirket ile ilgili durumlarda, o koca şirketi nasıl yönetebiliyorsun o zaman? kafamda deli sorular.

-merve'ye iğne yaparken giyildi o önlük çok şükür.

-merve; the queen of schedules

- oya ilk defa koyu renk giydi. dark side'a geçiyor mesajı mı veriliyor yoksa?

-merve'nin türkçeye armağanı ; sası kalmak

-oyacım anlıyorum şu bakışıyla kapıya gelen bir serhan'ı geri çevirmek çok zor da ama hiç mi akıllanmadın be anacım daha geçen gün tüm site ahalisinin gözü önünde havuza atıldın başkasının kocasını ayartıyorsun suçlaması ile.

- kereviz ve ayva satışlarında patlama, pazarcılar yaşadı.

- bu dizide neden bir şeyleri bulabilen insanlar süper kahraman olarak addediliyor?

-pilatesçimle işim en yakın arkadaşımın kocası ile gizli ilişkisi ortaya çıkana kadar sürer.

-adetimdir, ben de beni havuza atan arkadaşımı kahvaltıya davet ederim hiçbir şey olmamışcasına.

-pelin'in salak olduğunu göstermek için mi zembereği boşalmak ifadesini hatuna yanlış bağlamda (çok sinirlenmek anlamında kullandı) kullandırttınız ey senaristler? yoksa siz de mi anlamını bilmiyorsunuz?

- 3. bölüm itibariyle mehmet'in ne iş yaptığını öğrendik, darısı taylan ve edip' in başına.

-mizojinist olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz. arzu adana kebaba, pilatesçi çöp şişe benzetildi.

- serhan the genius, olayı şıp diye anladı.

- köpekleri besleme bahanesiyle buluşmalar, serhanın kafasını ben zaten taylan ile en son lisede görüştüm şeklinde rahatlatmalar.

-serhan'ın az aklı başına geldi köstebek olayını çözmek için uzman birim getirtmiş.

- o pilatesçi o eve elini kolunu salllaya sallaya nasıl giriyor, çok yapay ve zorlama olmuş.

- evet inan ben de çok heyecanlandım canım bölüm sonu ile . acaba verdi mi pestititi yoksa vermedi mi? ölücem meraktan. gizem son şeysinde.
  • daha önce evi pilatesçi kız alacak diye tahminde bulunmuştum ama şimdi oya diyorum.
600 entry daha