2069 entry daha
  • beni bu sezon heyecanlandıran tek dizi.
    türk dizisi izlemem diyenlerden değilim ancak bu sene sanırım bana hitap eden pek dizi yok. yani ben de bir yaprak dökümü, aşk ı memnu, ikinci bahar iple çekerdim.

başlangıçta ben de oyacılardan olmama rağmen, zamanla merve'ye döndüm.
    ciddi ciddi gökçe bahadır neden rol yapmıyor diye düşündürüyor bana. hiçbir his yok. hep donuk. tamam hikayesi var ama bu hikaye donukluğu gibi durmuyor yani. kötü oyunculuk gibi duruyor ki normalde asla böyle düşünmem.
  • geçen bölüm sonrası; “kralsın merve, serhan’ı oya’ya bırakma” sloganı atıyordunuz.
    yeni fragman sonrası; “ortalığı dinamitle oya, merve’den serhan’ı al” sloganı atmaya başlamışsınız.

yavaş dönün cemaat, başım döndü.
  • feminist götü kaldıran tipte mi merak ettiren dizi. aksiyse baştan izlemeye başlayacağım. kadınların sıra sıra erkek öldürdüğü klişe bir diziyse izlemeye gerek yok zaten.
  • oya ve serhan aşkının gözümüze tatlı bir aşk olarak gösterilmesini doğru bulmuyorum. arzu mehmet ayrılığında burcudan nasıl tiksiniyorsak oya da bir nevi burcu sayılır. direkt olarak ayırma niyeti yok ama içten içe istiyor. kendiyle hesaplaşıyor sürekli. iyi insan olması evli bir erkekle ilişki yaşamasını normalleştirmemeli. onların sahnesi başlarken fonda duygusal müzik, rüya gibi bir aşk temasının işlenmesi hiç hoşuma gitmiyor. merve gibi kötü ruhlu bir kadınla evli olsa da bi erkek önce ilişkisini bitirmeli. bu dizide beni en çok rahatsız eden şey bu durum. gerisini heyecanla izliyoruz.
  • kadınların sırayla erkek öldürdükleri dizi.. şu ana kadar 5 cinayet işlendi.

edit: bu entry 2 üst entry'ye cevap olarak yazılmıştır.
5725 entry daha
hesabın var mı? giriş yap