şükela:  tümü | bugün
  • belki adam kadını ikinci karısı olarak alacak. cima yapmışlar mı? hayır. e daha ne?
    bence buradan yürüsünler yayından kaldırılmadığı gibi, cezadan da kurtulurlar.

yalnız şu var, şimdi bu 4 kadınla nikah izni hani nüfus dengesini sağlamak için verilmişti ya.
    ama şu anda ortada böyle bir dengesizlik yok. bu yüzden bir erkeğin birden fazla kadın alması, bazı erkeklerin de kadınsız kalmasına neden olur. bu durumda yine nüfus dengesinin sağlanması adına bazı kadınlar da birden fazla erkekle nikahlansın, dizi bunu işlesin. sonra gelsin ratingler*.
  • keşke oya'ya tecavüz etseydi , ya da boğazını kesip çukura atsaydı...

o zaman ceza yemezdi... hatta ölüsüne tecavüz de edebilirdi , nekrofiliyi işlemişler ooowwwww derdik.

o son traşı kıza yaptırmayacaktı , kaldıramadı tabi türk milleti bu kadarını.
  • ahlakla, izleyici şikayetiyle hiç bir alakası yoktur... tamemen ticaret, rekabet meselesidir...

ab'de reytingleri edho'yu geçtiydi..
    toplamda da geçeceği anlaşıldıysa demek ki, atv'nin bir ricasına bakar...
    ha..! yapımcı dizinin atv'ye transfer olmasına razı olursa, o zaman iş değişir..
    değil şikayet, seyirci rtük'ün kapısında izdiham olsa.. yine de kimse yayından kaldıramaz..

mühürsüz oylar demokrasisine hoşgeldiniz!
  • dizinin yayından kalkması bir tarafa daha çok ilgi çekip, daha çok reklam alacağı haberdir.
    reklamın iyisi kötüsü olmaz.
    türk milletinden bahsediyoruz, ilgisini cezbeden konular bunlar.

reytingler bu hafta tavan..
  • başlıkta kaldırılması yazıyor. hemen altında "dizinin yayından kaldırılması ihtimali dahi konuşuluyormuş ".

clickbaitinize sokayım
  • bu ülke yönetimi sisteminin 2019 dan sonra devam etmesi halinde bu ülkede bize yer olmadığını netleştireceğim ve umarım yalandır dediğim haber.
    çünkü bizim yaşamak istediğimiz özgürlük, vicdan ve değerler dünyası bu ülkede demek ki çok fazla istenmiyor. demek ki biz standart bir ortadoğu arap ülkesi yapısını çoğunluk olarak kabul ediyoruz. ben azınlıktayım ve benim varlığımı kabul etmek istemiyorlar.benim de onlar gibi olmamı istiyorlar. onlar gibi olamayacağıma göre vatan hasretini kalbime gömüp ömrümü başka yerde tüketmem gerekecek.
  • çarpık ilişkiler var tamam da, ulan buna gelene kadar ne çarpıklıklar, saçmalıklar var?
    mesela adını hatırlayamadığım, adana da çekilen, sözde adanalıların olduğu bir dizi var. adanalı ile alakası yok. saçma sapan konular içeriyor. 2-3 bölüm izledim sadece.
  • dizide kimin eli kimin cebinde belli değil. izlerken ister istemez etkileniyor insan. hem kaynım hem manava karşı durduk yere ilgi duymaya başladım. arkadaşımın eşi de göz kırptı geçenlerde. mmm çok heyecanlı.
  • (bkz: lmfao)

ulan en guzel diziydi be
  • ortalıkta serhan gibi seksi evli erkek olmadığına göre korkunuz yersiz rtük adghj

şaka bi yana, show tv'de yeni gelin diye beyin yiyici bi dizi var. oradaki ağa 4 kadınlı olmasına rağmen yeni karı alayım derdine düşmüşken sesiniz neden çıkmıyor acaba ? ya da şu eşkıya dünya denen atanamayan kurtlar vadisindeki ondan bundan yapılan evlilik dışı çocuklar için ? ikiyüzlülük değil de nedir bu şimdi.

bu arada shameless uyarlaması bi dizi başladı hani bizim hikaye adıyla. şimdi anlıyor musunuz neden tam anlamıyla uyarlanamadığını?