şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 6 ekim 2018'de gerçekleşecek ve khabib nurmagomedov vs conor mcgregor maçına sahne olacak event.
 • khabib'in tony ferguson'ın hakkı yenerek kazandığı şampiyonluğu şeytan suratına yiyeceği bir yumrukla k.o olup vermesini umduğum maç.

  artık doya doya tiramisu mu yer, 26-0'lık balon skorunu yaptığı sikko dövüşçüleri mi tokatlar bilinmez.
 • nate diaz da bu kartta yer almak istedi ama kendisini ufc 230’da buldu. böyle olunca da bir sonraki dövüşten çekildiğini açıkladı. ancak şu evreden sonra hiçbir şey khabib-conor maçının yarattığı heyecanı gölgede bırakamaz.

  conor alır.

  ronda rousey=khabib
  holly holm=conor
 • öncelikle maçtan önce sakatlanıp maçın ertelenmesine sebep olana bacağım girsin.

  ben peşin peşin söyleyim sonra hevesim fena kaçıyor.

  maç kadar maç öncesi olaylar da eğlenceli olacaktır ama bu maç gününde olmalı.

  conor’un form durumunu bilmiyoruz, uzun zamandır kafesten uzak. khabib de herkesin bildiği gibi yerde çok iyi ama sağlam bir sol alırsa şirazesi kayabilir.

  evet bu anlamsız ve klişe entryi şu dörtlükle bitiriyorum.

  parayı buldun saldın kendini canısı

  kafes işi zordur, geçmez bir ömür yarası

  sabahın 5’inde canım çeker kayısı

  az kaldı bekle skicek belanı dağıstanın ayısı
 • bahis oranları:

  habib: 1,61

  mcgregor: 2,32
 • tamam güldük eğlendik. şimdi az çok bu ufc denen organizasyon hakkında birşey öğrendiysem bugüne kadar, hemen komplo teorimi paylaşıyorum. reyizin söz verdiği tarihte karşısında kim olursa olsun boy gösterdiğini ve asla geri vites içeren hareketlerde bulunmadığını biliyoruz. ammmmmaaaaaaa şimdi bu maç başka. bu gerçeği de göz önünde bulundurarak mevzuya giriyorum. khabib denen serserinin weight cut konusunda yaşadığı zorlukları hepimiz biliyoruz ve zorlu bir cut süreci geçiren sporcunun performansının da maç günü etkilendiğini çok iyi biliyoruz. reyiz bu khabib'e kilo verdirdip son dakika sakatlığı veya bir sakatlık bahanesi ile çekilip yakın bir tarihe tekrar gün alıp khabib'e ızdırap olabilir. aynı şekilde khabib'de conor'a ızdırap olabilir. amım sakatlandı diye maçtan çekilebilir, fekat bu biraz daha riskli bir durum khabib için. reyizin organizasyon içindeki gücünün farkında olan biri, bir daha khabib'in kırmızı don gecesi şansı bulamayacağını bilir. zira reyiz defalarca benle dövüşecek adam istikrarlı olmalı, maçtan çekilecek, zırt pırt sakatlanan adamla maç ayarlatmam diye defalarca dile getirmişti. kemeri anında alınıp conor'a kemer şansı başka bir contender ile verilebilir. bize bunları konuşturan pislik dana'dır, paranoyak olduk emenike. uzun lafın kısası, bence 6 ekim'de gerçekleşmeyecek bir main event'e sahip ufc kartı.

  not: inşallah boş konuşmuşumdur, reyiz çıkar ağzına ağzına vurur ki olması gereken ve dana pislik çıkarmazsa olacak budur. hala lafımın(bkz: #64084502) arkasındayım.

  official promo: https://www.youtube.com/watch?v=hxhvj2r2zbw

  edit: beyler kenny florian conor round 1'de işi bitirir demiş sıçtık. *
 • habib weight cut olayini dietisyen yardimi alarak cozeli cok oluyor.

  ufc 229, habib kardesimizin edson barboza'ya yaptigi gibi conor'i da yere yatirip anasini aglatacagi mac olacak.

  bence moskova'da ya da new york'ta degil de ozellikle las vegasta yaptilar. bu macin ikinci de moskova'da olacaktir.
 • conor'ın kaybedeceği, habib'in kolay kazanacağı maç olacaktır. hele ki take dowm'lar da conor tükenecektir. face off'ları dört gözle bekliyoum
 • an itibariyle basın konferansı bitmiştir. özet olarak conor yine (bkz: trash talk) yaparak rakibini susturup kışkırtmaya çalışmıştır. bazen bokunu çıkarmıyor değil.khabib sabırlı adam. bakalım ne zaman patlayacak.
 • avarlar'ın khabib oğlan son basın toplantısında istersen türkçe, arapça konuşurum diyerek osmanlıyı arkasına almıştır.. bu adam mehterle çıkar ringe..