• basın toplantısı şurada olan bir khabib vs tony ferguson maçı. tabiki favorisi yine yeniden ve daima khabibolan kafes dövüşü maçı.

edit : 18 nisan 2020’de yapılıcak. hatırlatıcılarınızı kurun bu çok önemli maçı kaçırmayın derim.

edit 2 mma türkiye türkçe belgesel hazırlamış. tavsiyedir.

(bkz: oktagon)
    (bkz: mma)
  • khabib vs tony

daha once tam 4 kere iptal edilen maca 1 ay kala dunya corona ile calkalaniyor.

simdilik ses yok ama boyle giderse iptal gundeme gelebilir. vay amk.

bir ihtimal de seyircisiz olmasi, o da cok cok acayip olur, bakalim bekleyip gorelim.
  • bana kalırsa corona diye 5. kez iptal edilicek maçtır.

heyecan seviyesini en üste çekmeye çalışmışlardı buda onlara bi fırsat. umarım karşılaşırlar.
  • seyircisiz meyircisiz bi şekilde şu aminakodugumun maçı olsun.
  • tanıdığım dana white tarihi fırsatı tepip de bu etkinliği ertelemez. bırakın ufc tarihini spor tarihinin en yüksek ppv’si gerçekleşir.
  • tony ferguson justin gaethje announce edildikten sonra khabib conor maci onunde hicbir engel kalmamistir. conor, dana'nin manevi oglu kontenjanindan rovans macini yaz aylari icin cebine koymustur. eger khabibi yenebilirse, ki ihtimal vermiyorum, kasim ayinda da floydla oynayip herkesle helallesip emekli olmayi dusunebilir.
  • mma türkiye çatısı altında kaan kazgan, yücel tuğan, doğan dirim ve mma klinik ekibinin katılımı ile güzel bir değerlendirme - sonuç öngörüsü videosuna şuradan ulaşılabilir.
  • iptal olan organizasyon.
  • tamamen iptal olan etkinlik. khabib kaçtı diyenler nerede? dana white bal gibi biliyordu bunun gerçekleşmeyeceğini ama uğraştığını göstermek istedi. khabib kaçtı diye haterlerine gün doğmuştu, şimdi neredeler?
  • herhalde bu sefer tarihinde gercekleşicekdir.
    tony acık oynayip yine kanli canli bir mac bizlere izlettirecektir.
    macı 3 rauntda yine bir ayak kapanıyla kazanma ihtimalini yüksek görüyorum.
    kondisyon olarak 3 .raunta gaetjenin cok sansı yok, ılk rauntta isi bitirmek istiyecektir fakat isi biraz zor .
    gecenin diger macları cok iyi kartlar degil.
    donald kondisyon tutamiyor. para kazanmak ( ve kaybetme olasılıgının yüksek oldugunu bilerek ) maclara cıktıgıni düsünüyorum. emekliligi yakındır.
    eylul ayındaki kartları merak ediyorum.
    dagistanlıya kimi cıkarıcaklar bakalım
    tony mi gregormu görecegiz.
    fakat bence gregor 2 maci ardindan tony maci gelicek gibi duruyor.
    tony macını bekliyenler biraz daha bekliyecek gibi duruyoruz..
hesabın var mı? giriş yap