şükela:  tümü | bugün
 • vantilatörden hallice
 • vantilatör kadar bile işlev yapamayan, gece ona güvenip yatıp da 10 kere sıcaktan uyanmamı engelleyemeyen yararsız alet
 • atsfı-01 denen bu su üflemeli modelininin tabanındaki aparatını bok götürmektedir. yeni aldım, sıfır, ambalajından çıkarttığım anda ayak kısmının (şu sert olan taban kısmı) çamurlu, çizik içinde, yer yer ne idüğü belirsiz sarı lekelerle bezenmiş, kısacası iğrenç bir halde olduğunu görünce şaka sandım. aldığım yere götürdüğümde "abi tabanı öyledir, hepsi öyle, bak benim buradaki de öyle" şeklinde cevap aldım, ki adam haklıydı, kendilerininki de öyle. satan adam bir de "abi bu abartı bi titizlik, ilk kez senden şikayet alıyoz. hem tabanı görünmez ki ne dert ediyon" demesin mi*?

  yani alacaksanız bunu bilip de alın, benim gibi şok olmayın. yarın tv alınca, görünmeyen arka kısmının leke içinde olmasını da dert etmemeliyim demekki. bravo ufo (müşteri temsilcilerinin c.tesi sebebiyle telefona bakmaması da cabası; o kısma fazla girmeyeyim)

  kes sızlanmayı da aletin fonksyonelliği hakkında bilgi ver lan, diyenler için: valla abi şimdilik iyi. ama bu "su buharı verme" olayı fışkıtma falan gibi değil. öyle ucunda azcık buhar çıkıyo, dibine kadar giriyosun gene de pek hissedemiyosun. yani su buharına kanıp da alacaksanız hiç almayın. onun dışında çıkarttığı sesin çok çok düşük seviyede olması güzel yanı, ayrıca üflemesi falan da iyi gibi; başkalarıyla kıyaslamadığım içinde yanlış youmluyor olabilirim. bilemedim. en iyisi bim'den şu 29,90 lıklardan alın. beğenmezseniz zorunuza gitmez en azından.
 • attfi-01 numaralı bir modeli var. üzerinde termometreyi gösteriyor. heh işte, son seviyesinde açtığımda o termometredeki derece yükseliyor... o derece gereksiz bir alet.
  tipine baksan adam sanırsın.
 • 1,5 senedir kullandığım vantilatörü az önce patladı. bildiğiniz pervane paramparça olup öndeki ızgarayı falan da fırlatarak şarapnel yağdırdı etrafa. bunların önüne ne siz oturun, ne de çocuk oturtun, biraz interneti araştırırsanız pervanenin patlamasına dair onlarca şikayet görürsünüz.
 • iflas ettiği söylenmekte kimse müşteri hizmetlerine ulaşamamakta.garantisi var sanıp alınmamalı şu saatten sonra.
 • pervanesi durduk yere paramparça olup etrafa saçılan sikimsonik alet. çok değil yakın zamanda birisi ölür bundan ondan sonra önlem alınır.
 • kule tipi tabir edilen iyonizerli bir modeliyle, işim gereği başlayan ve uzunca sayılabilecek bir süre devam eden bir birlikteliğim oldu.

  o sıcak yaz günlerinde sarılmıştım kendisine, yokluğun da verdiği bir umutla. alımlı ve güzeldi, selvi boylum. bizim ada eşrafından birisinin "beğendiğiniz bedenlere hayallerinizdeki ruhu yüklüyor sonra da onu aşk sanıyorsunuz" minvalinde bir sözü vardı. işte o ufo da öyle bir aşktı benim için. pek bir faydasını görmesem de açardım. ancak kapatınca fark ettiğiniz o gürültüsü, verdiği ufak hazzı da alıp götürüyordu, ben kabul etmesem de. ama ben onu açardım yine, o da bakardı bana masmavi displayiyle. o bakardı, ben ölürdüm. hiç ihmal etmez, hep aktif ederdim iyonizer seçeneğini, aşkı iliklerime kadar hissetmek için. dedim ya, adalının söylediği gibi işte; ben o alımlı, dal gibi vantilatöre on binlerce btu'luk klima ruhu yüklüyordum. affet, seni elbise askısı olarak kullandığım her günden.

  winter is coming ehi ehi laflarının havada birbirine çarptığı şu günlerde nereden mi aklıma geldin? az önce bir videoda gördüm seni. profil adnan'ın karşısına oturttuğu anti-darwinist kediciklerinin arasından kafanı uzatmış bakıyordun bana. bilmiyorum, benzettim belki de.
 • adamların inanılmaz bir arge birimleri var ve konu şu: daha ne kadar kalitesiz malzeme üretebiliriz.

  sanıyorum ki ürettikleri bir diğer inanılmaz ürün, market poşetlerini geri dönüşümle plastiğe çevirme üzerine;

  zira, market poşetlerinden elde ettikleri plastik malzeme ufo vantilatörle birleşince bir üstteki entry'de belirtildiği üzere kendi kendini parçalama özelliğine sahip.

  bir vantilatör düşünün ki, daha alındığının ikinci günü insan müdehalesi olmadan, kendi kendine dönerken, her turda bir plastik malzemesini kırarak 5 dakika içerisinde kendini imha etsin...