• 1,5 senedir kullandığım vantilatörü az önce patladı. bildiğiniz pervane paramparça olup öndeki ızgarayı falan da fırlatarak şarapnel yağdırdı etrafa. bunların önüne ne siz oturun, ne de çocuk oturtun, biraz interneti araştırırsanız pervanenin patlamasına dair onlarca şikayet görürsünüz.
  • attfi-01 numaralı bir modeli var. üzerinde termometreyi gösteriyor. heh işte, son seviyesinde açtığımda o termometredeki derece yükseliyor... o derece gereksiz bir alet.
    tipine baksan adam sanırsın.
  • iflas ettiği söylenmekte kimse müşteri hizmetlerine ulaşamamakta.garantisi var sanıp alınmamalı şu saatten sonra.
  • atsfı-01 denen bu su üflemeli modelininin tabanındaki aparatını bok götürmektedir. yeni aldım, sıfır, ambalajından çıkarttığım anda ayak kısmının (şu sert olan taban kısmı) çamurlu, çizik içinde, yer yer ne idüğü belirsiz sarı lekelerle bezenmiş, kısacası iğrenç bir halde olduğunu görünce şaka sandım. aldığım yere götürdüğümde "abi tabanı öyledir, hepsi öyle, bak benim buradaki de öyle" şeklinde cevap aldım, ki adam haklıydı, kendilerininki de öyle. satan adam bir de "abi bu abartı bi titizlik, ilk kez senden şikayet alıyoz. hem tabanı görünmez ki ne dert ediyon" demesin mi*?

yani alacaksanız bunu bilip de alın, benim gibi şok olmayın. yarın tv alınca, görünmeyen arka kısmının leke içinde olmasını da dert etmemeliyim demekki. bravo ufo (müşteri temsilcilerinin c.tesi sebebiyle telefona bakmaması da cabası; o kısma fazla girmeyeyim)

kes sızlanmayı da aletin fonksyonelliği hakkında bilgi ver lan, diyenler için: valla abi şimdilik iyi. ama bu "su buharı verme" olayı fışkıtma falan gibi değil. öyle ucunda azcık buhar çıkıyo, dibine kadar giriyosun gene de pek hissedemiyosun. yani su buharına kanıp da alacaksanız hiç almayın. onun dışında çıkarttığı sesin çok çok düşük seviyede olması güzel yanı, ayrıca üflemesi falan da iyi gibi; başkalarıyla kıyaslamadığım içinde yanlış youmluyor olabilirim. bilemedim. en iyisi bim'den şu 29,90 lıklardan alın. beğenmezseniz zorunuza gitmez en azından.
  • vantilatör kadar bile işlev yapamayan, gece ona güvenip yatıp da 10 kere sıcaktan uyanmamı engelleyemeyen yararsız alet
  • pervanesi durduk yere paramparça olup etrafa saçılan sikimsonik alet. çok değil yakın zamanda birisi ölür bundan ondan sonra önlem alınır.
  • gavur pıttığı gibi yandığımız yaz günlerinde araştırdığım vantilatör markası ve çeşidi.
  • 3-4 senede bozulması için tasarlanan, vantilatörümsüler.
hesabın var mı? giriş yap