• amerikan trap müziğini alman dilinde amerikalılardan daha iyi yapan almancı türk kardeşimiz.
    edit1: ezhel ile olan lights out albümü sadece spotify üzerinden 100 milyon dinlenmeyi geçmiş bulunmakta.
    edit2:future ile klipli feat ile çıtayı arşa çıkarmıştır.
    edit3:travis scott feati gelirse kendimi keserim. tarzlarının inanılmaz yakıştığını düşünüyorum.
  • reynmen ile feat atarak turk piyasasindaki tum karizmasini bir gecede cizdirmistir.
  • çok zenginim şarkıları yapıyor sürekli de nereden geliyor bu paranın kaynağı? rapten mi, moda markasından mı, torbacılık mı yapıyor nedir bilen var mı?

edit: aileden zenginmiş öğrendim.
  • nobody :

ufo361 : miyuv miyuuvv
  • internette dolaşan son verilere göre ezhel ve tayfası ufo361'le küsmüş ve sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkmışlar.

işine saygısı oldukça, şarkılarını severim kendisini insan olarak tanımam ama pahalı şeyleri seviyor gibi duruyor.

sanırım benim en sevdiğim şarkısı balenciaga'dır.
  • düşmek istiyorsam alpträume ve sonnenuntergang açarak düşüyorum , yükselmek istiyorsam da fleig ve rich rich patlatıyorum. türkçe şarkı dinlemekten keyif alamaz oldum artık :)

soundları ve parçaları ne kadar güzelse kendisi de bir o kadar öküz olan rapçi.
  • adam future ile single çıkardı sonra gitti reynmenle çıkardı.
  • bu kadar zengin takılıp gelip neden reynmen ile şarkı yapıp onun da bir keko olduğunu kantlayan gereksiz insan. chain sat onurlu yaşa. daha antipatik bir hareket görmemiştim.

niye türk parasına reynmen ile çalışacak kadar ihtiyacın var?
  • bu zamana kadar başlığına hiç entry girmemişim ilginç bir şekilde. daha çok albüm ve şarkı başlıklarına yazmışım entry'lerimi.

6 yıldır spotify kullanıyorum en çok dinlediğim sanatçı kendisi. gerçekten yaptığı işi bu kadar iyi yapan biri olduğu için kendisine öncelikle teşekkür ediyorum. son yıllarda çıkardığı her single için istanbul, paris, moskova, venedik gibi şehirlerde gerçekten dünya standartlarının çok üstünde gayet sanatsal klipler çekiyor. hatta şu anki rapçiler arasında klipleri dünyada en iyi desem abartmam sanırım.

tiffany ile ayrılığını anlattığı yeni albümünü merakla bekliyorum. stay high!
  • stay high 2.0 şarkısı başarılı olan rapper.
hesabın var mı? giriş yap