• feysbuk'ta goygoyrail isimli abuk bir grup var. mizah kalitesini tahmin edeceksinizdir. her neyse yarın internette bu başlıktaki etiketi (#ufoattacktoturkey) popi olmuş vaziyette bulursanız sebebi şudur. direkt grupta açıklanan yazıyı aktarıyorum.

..
    beklenen gece postu ! dünya troll'ü gününe hoşgeldiniz!
    evet büyük an geldi.her şeyi en ince ayrıntısına kadar açıklayacağım.postun altında sıradan bir gece postu gibi sohbet edip yapılması gerekenlere anlık olarak birlikte karar vereceğiz.
    olayımız şu;
    #ufoattacktoturkey hashtagine saldırıyoruz.herkes bu tag'e twit atarken,bulunduğu şehri ve ufo gördüğü ile ilgili bilgileri de ekliyor.türkiye de şuan her şehirde görülen ufo ışıkları olduğunu iddaa ediyoruz.bir çok şehirden gece fotoğrafları toplayıp onların içine photoshop ile ufolar yerleştirdik,2-3 tane videomontaj yapıp ufoları kaydettik,bir tane profesyonel röportaj hazırladık.postun altında sizin şehrinize ait resimleri de paylaşacağız,siz de o resimleri twitterda yine bu başlık altında paylaşın.sürekli gördüğünüze ve şaşırdığınıza dair twitler atın,''biz de gördük bakırköy civarlarında,şu tarafa doğru gidiyorlardı neler oluyor?''ya da ''başımıza gelmeyen bir ufo saldırısı kalmıştı,o da tam oldu''gibi şeyler.türkiyede herkese hitap edebilmek için,mutlaka gördüğünüz şehri falan da yazın ki olayı ulasal boyuta taşıyabilelim.
    bu hashtagi türkiyede tt yapmaya çalışırken bir yandan da çince,ingilizce,almanca,rusça,fransızca,ispanyolca twitler ve resimler de atacağız.başlığı ingilizce açmamızın sebebi bu.bu dünyada da ses getirebilecek bir olay.daha önce elbette ufo konusu bir çok kez işlendi,ama bütün bir ülkenin ufo gördüğünü iddaa edip resim ve video paylaşması daha önce görülmedi.çok ses getireceğini düşünüyoruz.ama en önemli nokta bu olayın bu gruptan çıktığını ya da bir grup olduğumuzu kesinlikle ifade etmiyoruz,herkes bireysel olarak görüyor ve paylaşıyormuş gibi gibi yapıyor. fotoğraf paylaşmayanlar da paylaşılan fotoğrafları rt yaparak hashtagin üstüne taşıyor.bir de kimseye hakaret etmeden,kimseyi korkutmadan,abartmadan tatlı tatlı saf goygoyumuzu yapalım,tek beklentimiz bu.
    bu eğlenceli gecede bize yardım eden,eğlenceye ortak olan,herkese teşekkürlerimi sunuyorum.
    hepinizi çok seviyor ve iyi eğlenceler diliyorum¦
  • haktan akdoğan sen misin ?
hesabın var mı? giriş yap