şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en anlamsız ve en komik youtube videolarından.. ilk otuz saniye "what the fuck", sonlara doğru kahkaha, ikinci izleyişte sıçırtan cinsten. 40m izlenmiş ama sözlükte olmaması garip. ben mi çok işsizim arkadaş..

  http://youtu.be/e4qykrp44us

  edit: aramaya inanmamışım, taşınmış. kendimden utanmıyorum.
 • hayatımda karşılaştığım en güzel video
 • bunu izleyince aklıma banyoda yiyişen dedeler geldi. açacağınız başlığa, koyacağınız link e girem..
 • babamı daha iyi anlamama sebep olan videodur.

  eve gelen misafirlere fotoğraf albümlerinin değil internette rast gelinen ilginç şeylerin izletilmeye başlandığı bir dönemdeyiz çok şükür. babam ise bu işi biraz fazla abartmış durumda eve gelen mehmet amcalardan, necdet abilere kadar sevdiği filmleri açıp baştan sona izletiyor. her yanlarına gittiğimde sen x filmini izlemiş miydin? bak internette ne gördüm diyip isteseniz de istemeseniz de ortamı domine ederek onun istediği şeyleri izlemeye zorunlu kalıyorsunuz.

  dün gece bu başlığa entry girilmesiyle yeniden popüler olan bu ufopornoyu ilk izlediğim andan geçen 24 saatlik süre zarfında linkini onlarca kişiye gönderdim. eve gelen arkadaşlara zorla izlettim. her defasında hunharca nasıl gülünür bir kez daha yaşayarak öğrendim.

  benim dışımda kimse 1 dakikadan fazla izlemiyor ama çok komik lan cidden çok komik. allah yapandan paylaşandan gündeme getirenden yüz kere razı olsun.