şükela:  tümü | bugün
  • bir yerlerden ay tenli kadın şarkısına denk geldiğim kişi. gayet hoşuma gitti, adını daha önce hiçbir yerde duymamış olmama ve popüler olmamasına şaşırdım. kimdir nedir necidir hiçbir bilgim yok, umarım bir yerlere gelir de tanırız bu güzel sesi.
  • güzel şeyler yazıyor, çalıyorsöylüyor ve bu arada grunge ölmedi! ha-ha
  • sofar sounds istanbul tarafından ay tenli kadın şarkısının videosu yayınlanmış genç müzisyen.
    santuru hiç böyle bir müzikte dinlememiştim. oldukça etkileyici. sanki çok eskiden dinleyip sevdiğimiz ve yıllar sonra tekrar duyduğumuzda mutlu olduğumuz şarkılar gibi.

dinleyiniz dinletiniz.
    https://www.youtube.com/…-msnugafm&feature=youtu.be
  • yerli eddie vedder olmaya aday müzisyen. sofar sounds istanbul sahnesindeki ay tenli kadın performansı çok iyi.
  • sesiyle, ay tenli kadın şarkısını mahveden kişi. hard arabesk rap'ten halliceye dönmüş şarkı. o güzelim intro, böyle bi sesle bozulmamalıydı. kaan tangöze vari sesler çıkarmayın olum artık.

diğer şarkılarını da inceledim, taklit ses çıkarmaya yetenekliymiş. sanırım bi tek burda kendi sesiyle söylüyor.

başarılar.

edit: linkler uçmuş
  • replay tuşuyla beni akraba ettin usta.
    (bkz: siktin bizi eyledin viran)
  • dün geceki sofar sounds festival sahnesinde kendisine hayran bırakmıştır. bugüne kadar dinlemedigim icin resmen harika bir keşif olmuştur benim için. eddie vedder tarzı sesi, muhteşem 'ay tenli kadın' şarkısı ile beni ağlatmıştır. evet evet. bildiğin bir damla yaş süzüldü gözlerimden. bi daha bi daha diye bağırmamak için zor tuttum kendimi. alsın yürüsün bu çocuk. yolu açık olsun. çok da tatlı maşallah <3
  • arabesk rakçı. bundan 5 sene önce severdim. roma dönemlerinde filan özellikle. sonradan baktı grunge filan boş iş, aşk acısı çekip kafasını duvara vuran ergenlere şarkı yapmaya başladı. kaan tangöze ve duman gibi vasat bir grubun tuttuğu bu ülkede kendisi de tutacaktır eminim. ergenliğimiz ve arabeske olan bağlılığımız hiç bitmiyor çünkü. yine de yolu açık olsun.

ha bu arada modest mouse güzel gruptur *
  • 5+1 tekila shot'ın 30 liraya satıldığı cafe barlarda, altı saat kesintisiz türkçe pop rock program yaptığı için sesini kaybetmiş şarkıcı çocuk.
  • sofar istanbul sayesinde keşfettiğim, saatlerdir ay tenli kadınparçasını dinlediğim, yetenekli, sesi güzel bir arkadaş.

umarım yolu açık olur ve bize güzel müzik dinletir.

devam kardeşim, aynen devam.