şükela:  tümü | bugün
 • kocaman insandır. kocaman da kalbi vardır.
  mesafeli görünür ama özünde yardımsever ve hatırşinas biridir.
  tartışmasız, sektörün en vizyoner menajerlerindendir. sanatçılarına değer katandır.
  ayrıca menajerliğini yaptığı sanatçılar için;
  (bkz: ozan doğulu)
  (bkz: ece seçkin)
  (bkz: doğuş cabakcor)
 • çok yetenekli bir menajer bu. hayret ettim yorum olmamasına. hüseyin karadayı'yı kimse bilmiyordu, bu adam onun menajerliğini yaptığı esnada türkiye'nin en ünlü dj'i haline geldi hüseyin karadayı. sonra yollarını ayırdılar, şimdi kimse hatırlamıyor bu dj'i. ozan doğulu dediğimiz şahsiyet her ne kadar yetenekli olsa da, daha önceden "kenan doğulu'nun kardeşi" nden başka birşey değildi. bu yıl itibariyle ufuk ergin onun menajeri, ozan doğulu'da şu an türkiye'nin en ünlü 2-3 dj'inden ve en ünlü müzisyenlerinden birisi.

  adam yetenekli arkadaş.
 • müthiş zayıflamış ve beni şaşırtmış türkiye'nin en iyi menajerlerinden birisi.

  :)
 • özellikle mütevaziliği, içinde bulunduğu piyasanın acımasız ve aşağılık tavrından sıyrılıp, sıcaklığı ve kalitesi ile gençlere destek olup, bu sıkışmış ve tıkanmış müzik piyasasında gençlerin bir çıkış noktası olan, onlara desteğini sunabilecek kadar güzel yürekli bir insandır kendisi.

  bundan bir süre önce müzik çalışmalarım ile ilgili kendisi ile iletişime geçtiğimde bana numarasını verip, ofisine davet etmişti ve bir de demo istemişti. her ne kadar özel sebeplerden dolayı o ara bunu gerçekleştirememiş olsam da, gençlere bu denli destek olmasının güzelliğini tanrı kendisine daima karşısına olabildiğince güzelliklerle çıkarsın. yolu da hep açık olsun.
 • tombik menajer.
  oyunculukta destek oldukları genelde yakışıklı, kaslı erkekler. fayda üzerine kurulu bu piyasada, ötesini de pek beklemedim açıkçası... müzikte no name bir şarkıcı-dj çıkarırsa eyvallah derim de, hazır ünlü şahsiyetlere iş kotarmak çokta parlak bir menajer olduğunun göstergesi değil.