şükela:  tümü | bugün
 • best fmin klasikleşmiş programı konuşan türkiyeyi şu an sunan radyo programcısı ve haber spikeri. bu programı bildiğim kadarıyla en son tufan yakar yapıyordu. tufan yakar'dan sonra program bayağı ilerlemiş. programının saati işe gidiş saatime denk geldiği için severek dinliyorum kendisini. güncel konuları ele alıyor, vatandaşların sıkıntılarını yetkililere duyurmaya çalışıyor. belediye başkanları, siyasi isimler falan da programına konuk oluyor.

  şimdi bir de pazar geceleri şiir programına başlamış sanırım.
  arkadaşın enerjisi iç açıyor sabahları. başarılarının devamını dilerim kendisine buraları okuyorsa.
 • son günlerde aşırı değişti kendisi. anlamsız ve saçma tespitleri ile takipçi kasmak isteyen twitercılar gibi kendisi de dinleyici kasmaya çalışıyor galiba. yanlı bir radyo yayını dinler gibi hissediyorum kendimi hatta bazen devlet bahçeliyi dinler gibi hissediyorum. bu nedenle de artık kendisini dinlemeyi bıraktım.

  edit: kendisinin radyo yayını sırasında hayırcılar ile ilgili ters bir cümlesi vardı. bunu belirten bir yazı yazdım twitterdan. radyodan 2 3 kelam sallayıp basmış engeli.

  çok demokratiktir kendisi. aşırı demokrasi çarpmış olmalı.
 • adını bugün duyduğum, bu akşam melih gökçek ile periscope yayını yapmış olan radyo kişisi. kendisini tanımayanlar varsa bu durum kim ve nasıl biri olduğuna dair ipucu verir.

  bu adam gibi radyocuları görünce insanın nihat sırdar ve güçlü mete reyize selam gönderesi geliyor.
 • bazen çok boş konuşuyor.

  mesela bu sabah chp'yi şöyle eleştirdi;

  "dokunulmazlıkların kaldırılması için uğraştılar, şimdi kendi milletvekilleri tutuklanınca yaygara koparıyorlar".

  aferin ufuk, böyle devam et.
 • best fm de konuşan türkiye ve ufuk karci'yla yeni şeyler söylemek lazım adlı programlarının sunucusudur.sabah ki programini pek dinleme fırsatım olmuyor fakat pazar akşamı yaptığı program harika.pazar gününü normalde hiç sevmem ama ufuk karcı yüzünden sevmeye basladim.
 • best fm'in muhteşem bir diksiyona sahip ve pazar gecelerinin vazgeçilmezi ''yeni şeyler söylemek lazım'' adlı programının sunucusudur.
 • bu sabah hdp ile ilgili uzun zamandir duydugum en net konusmayi yapmis spikerdir. hdp'nin teror yanlisi ve muglak bir parti oldugunu acik ve mert bir sekilde soyledi. kendisini keyifle dinliyorum.
 • ufuk beyde benim gibi milliyetçiymis küçükken sonra eşitlik hak özgürlük demir ilerleyen yaşlarda paranın önemini sonra da herşey para değil demiş
  ne mantıklı geliyorsa o an için onu tutuyor
 • konuşması sırasında araya bir kaç eski kelime serpiştirmeyi seviyor. sanıyorum bunun onu daha birikimli gösterdiğini düşünüyor. ancak bazı kelimeleri yanlış kullanabiliyor. objektif görünmeye çalışıyor ancak aynı çizgide olmadığı insanlara karşı fazla agresif. bunun belli olmadığını zannediyor olabilir ama radyo dinleyicisi anlar böyle şeyleri. bu entrynin yazıldığı gün itibarıyla idam taleplerinin dile getirildiği bir program yaptı ve programın sonunda idama karşı olduğunu beyan eden dinleyicilerinin yazdıklarına karşı olsa gerek "konuyu öldürülen çocukların anne babasına sormak gerek" diyerek bitirdi. sormazlar mı adama, evladını kaybeden hangi anne baba fail için idam istemez? trafikte kaybeden de ister, iş kazasında kaybeden de ister, maden de kaybeden de sorumlusunun idamını ister. hangi ölümü diğerinden daha öteye koyacağız o zaman? kaldı ki kusursuz işleyen bir hukuk sistemimiz olmadığına göre muhtemel bir hatalı idam kararı sonrasında idam edilen kimsenin anne babası kimin idamını istesin bu durumda? bu bakış açısıyla medeniyet ve gelişmişlik yolu yürünmez. hukuk çok daha hassas bir konudur ve uzmanların ne dediği dinlenmelidir. radyo mikrofonundan söylediklerimizin toplumda yarattığı etkiden sorumlu olmamak ne güzel değil mi sevgili karcı?
 • adam kalmamış gibi çıkıp sedat peker gibi bir mafya bozuntusuyla canlı yayın söyleşi yapan radyocu.

  edit:
  chp milletvekiline gelen 1 milyon tl'lik faturayı gündeme getiren şahıs.
  her ay cayır cayır yanan saray ışıklarına ödenen parayı görmezden gel,ama konu chp olunca saldır.
  yazık ki yalakadır.