şükela:  tümü | bugün
  • best fmin klasikleşmiş programı konuşan türkiyeyi şu an sunan radyo programcısı ve haber spikeri. bu programı bildiğim kadarıyla en son tufan yakar yapıyordu. tufan yakar'dan sonra program bayağı ilerlemiş. programının saati işe gidiş saatime denk geldiği için severek dinliyorum kendisini. güncel konuları ele alıyor, vatandaşların sıkıntılarını yetkililere duyurmaya çalışıyor. belediye başkanları, siyasi isimler falan da programına konuk oluyor.

şimdi bir de pazar geceleri şiir programına başlamış sanırım.
    arkadaşın enerjisi iç açıyor sabahları. başarılarının devamını dilerim kendisine buraları okuyorsa.
  • son günlerde aşırı değişti kendisi. anlamsız ve saçma tespitleri ile takipçi kasmak isteyen twitercılar gibi kendisi de dinleyici kasmaya çalışıyor galiba. yanlı bir radyo yayını dinler gibi hissediyorum kendimi hatta bazen devlet bahçeliyi dinler gibi hissediyorum. bu nedenle de artık kendisini dinlemeyi bıraktım.

edit: kendisinin radyo yayını sırasında hayırcılar ile ilgili ters bir cümlesi vardı. bunu belirten bir yazı yazdım twitterdan. radyodan 2 3 kelam sallayıp basmış engeli.

çok demokratiktir kendisi. aşırı demokrasi çarpmış olmalı.
  • adını bugün duyduğum, bu akşam melih gökçek ile periscope yayını yapmış olan radyo kişisi. kendisini tanımayanlar varsa bu durum kim ve nasıl biri olduğuna dair ipucu verir.

bu adam gibi radyocuları görünce insanın nihat sırdar ve güçlü mete reyize selam gönderesi geliyor.
  • bazen çok boş konuşuyor.

mesela bu sabah chp'yi şöyle eleştirdi;

"dokunulmazlıkların kaldırılması için uğraştılar, şimdi kendi milletvekilleri tutuklanınca yaygara koparıyorlar".

aferin ufuk, böyle devam et.
  • best fm de konuşan türkiye ve ufuk karci'yla yeni şeyler söylemek lazım adlı programlarının sunucusudur.sabah ki programini pek dinleme fırsatım olmuyor fakat pazar akşamı yaptığı program harika.pazar gününü normalde hiç sevmem ama ufuk karcı yüzünden sevmeye basladim.
  • siyasi programcılık anlamında türkiye'nin en kaliteli yayının yapıyor. sadece radyoda değil hiçbir platformda bu adamdan iyisi yok.