şükela:  tümü | bugün
  • comma'nın solisti
  • grubu sst ile her cuma dorock'ta yardıran müthiş vokal.
  • vokali oldukça iyi bir abimiz. dünya çapında bir grupla görmek istiyoruz kendisini.
  • bir firmada ürün müdürlüğü yapan harika vokalist.

kendisini comma' dan veya her cuma dorock' ta canlı izleyebileceğiniz sst' den tanıyabilirsiniz.

türkiye' nin garip bir ülke olduğunu tekrar göze sokan biridir aynı zamanda.

benzer yetenekteki vokalistler metal müziğin sevildiği ülkelerde başka iş yapmaya gerek duymasalar da türkiye' de olunca bu durum değişiyor tabi.

azınlığın sevdiği bir müzikte başarılı olsanız da meslek olarak müzisyenliği yapamıyorsunuz.

muhteşem sesi ve yeteneğini kaybetmemesi ve iş hayatından sıyrılıp en sevdiği işi, yani sevdiği müziği yapabilmesiyle saygı duyulması gereken bir adam.
  • tek şansızlığı finlandiya, norveç ya da ingiltere gibi bir ülke de doğmamış olması. birçok defa izledim kendisini sahnede, bırakın türkiye'yi, dünya çapında bir yetenek.
    fazla abartmadan, oldukça sade ama bir o kadar temiz bir sahnesi var. zaten sesine, yorumuna diyecek bir lafım yok.
    çok daha güzel yerlerde görmek, kendisi ile gurur duymak umudu ile...
  • can uzunallı yerine murder king'in yeni vokalisti olmuş vokalist kişi.
  • çok iyi niyetli birisi görüp merhaba dediğinizde falan hep gülerek yaklaşır, sahne enerjisi iyidir, vokalinin tarzını beğeniyorum ama gel gelelim zayıf vokali bence. her sahnesinde vokalinin geride kalmasının sebebi de budur.
  • geri vokali ve solo gitaristi olan zafer isimli arkadaşa, ana vokalliği bırakması gereken müzisyen. mecbur kalmadıkça cuma günü dorock' a gitmeme sebebi... iyi bir insan olabilir belki ama vokalini beğenmiyorum. sesini şekilden şekile sokarken zorlandığını düşünüyorum. sst' de ki gerçek metal vokal, sahnede sağında duruyor.
  • liseden arkadaşım.
  • noldu drcktxmle kavga mi etti dorock xla çıktığı için dirsek mi yedi yoksa murder king için ara mı verdi bilmiyorum ama 2 haftadır ne ufuk özkurt project ne de sst drcktxme çıkıyor. playlistleri electric circustan sonra en çok beğendiğim gruptu sst. elimi attığım kuruyor amk.